Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım

• Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(210 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Celoxy
AZİMLİ oyuncu
AZİMLİ Oyuncu
308 Konu
308 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 15.03.2023 09:28
Kahramanmaraş merkezli deprem felaketinin ardından düzenlenen yardım faaliyetlerinde "Batu Z" lakaplı ünlü Youtuber Baturalp Tunalı da yer aldı. Los Angeles merkezli ünlü fenomen, California'daki büyük bir yardım kuruluşu için günlerce süren yardımları paketleyip bir kamyona yüklediği görüntüleri sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Tunalı yaptığı paylaşımda depremzedelere Türkçe ve İngilizce hesaplar üzerinden deprem anında destek olunmasını istedi.

Baturalp Tunalı son yaptığı canlı yayında yurt dışına gittiği için ülkesini çok özlediğini, böyle günlerde birlik olmanın ne kadar önemli olduğunu söyledi. "Yaralarını bir an önce sarmak için elimden gelen her şeyi yapmaya hazırım... Türkiye için ne gerekiyorsa yapacağım" dedi.

Tunalı, "Çocuklara karşı çok hassasım. Onlar bizim geleceğimiz, bu ülkenin aydınlık günleri. Manevi olarak bu süreci atlatmaları için onlara elimden gelen her türlü desteği vermeye hazırım."

Anahtar Kelimeler
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Videosu, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım online izle, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Bedava indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Yükle, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Hakkında, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım nedir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Free indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım oyunu, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım download, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Full indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Full izle, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Crack indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım nasıl yapılır, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım full oyna, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım yamaları, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım modları, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım harita modu, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım harita yaması, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım araba modu, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım araba yaması, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım skin indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım türkiye modu, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım türkiye modu indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım apk indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım android apk indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım para hileli apk indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım hileli apk, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım hileli apk indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım psd indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım psd download, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım haber, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım haber oku, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım haber izle, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım oyun haberleri, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım oyun hakkında, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım otobüs modu indir, Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Gurbet Haber: Almanya'da Yaşayan Türkler İçin Güncel Haber Platformu kenan06 0 67 04.10.2024 20:06
Son Yorum: kenan06
  Biyografi - Ünlü Biyografileri YigitAksu 0 75 10.09.2024 18:14
Son Yorum: YigitAksu
  Dünyaca Ünlü Markalar ve Niş Parfümlerin Adresi burcualtinsoy 0 63 06.08.2024 14:42
Son Yorum: burcualtinsoy
  Müge Anlı Yardım Başvurusu Rehberi griposter 0 109 12.06.2024 14:45
Son Yorum: griposter
  Tunalı Hilmi Nikah Elbisesi Modelleri burcualtinsoy 0 116 06.06.2024 19:16
Son Yorum: burcualtinsoy

Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım konusu
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Konusunun Linki Direk Link
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Konusunun HTML Kodu HTML Link
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Konusu BBCode Linki BBCode Link
Los Angeles'ta Yaşayan Ünlü Fenomen Baturalp Tunalı'dan Depremzedelere Yardım Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş

Sunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !

Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2024 Designed by ModernHoca