Yükselen Burç Öngörüsü

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(4 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi



Çevrimdışı
Erenbor
AKTİF Oyuncu
AKTİF Oyuncu
251 Konu
251 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 26.01.2023 00:00
Yükselen burç öngörüsü, çoğu kişinin hayatında önemli bir yere sahiptir. Astroloji ile ilgilenen herhangi bir birey ilk kez tanıdığı insanın hal ve tavırlarından bile onun burç ve yükselen burcu hakkında tahminlerde bulunabilir. Bu öngörülerin sebebi belirli özelliklerdir. Her güneş burcunun farklı özelliklere sahip olması gibi her yükselen burç da genel ve özel özellikler ile birlikte değerlendirilir.
Yükselen burç öngörüsü için yalnızca bir kişinin doğum günü, saati ve yeri yetebilir. Ancak bazı durumlarda doğum saatinin yanlış bilinmesi ile birlikte kişinin sahip olduğu özelliklerden yükselen burç öngörüsü yapılabilir. Yükselen burcun bu kadar önemli olmasının altında yatan sebep, kişinin hayatla uyum içinde olmasını etkilemesidir.
Yükselen Burç Uyumu
Yükselen burç uyumu da öngörü kadar önemlidir. Gündelik hayatta kullanılan “o kişiyle yıldızımız uymuyor” cümlesi astrolojide de örnek teşkil edecek bir cümledir. Bir kişiyle anlaşıp bir şeyler paylaşabilmek için burç uyumu oldukça önemlidir. Gezegenler nasıl evrende bir uyum içinde hareket edip farklı özelliklere sahipse insanlarda tıpkı gezegenler gibidir. Sitemizde yükselen burçların birbiriyle olan uyumunu sizler için anlatıyoruz.
Yükselen burcumuzu ve güneş burcumuzu belirleyen gezegenler ve onların hareketleri uyum konusunda da devreye girer. Burçların her biri farklı özelliklere sahiptir ve bu özelliklerin uyumsuz olması belirli çatışmalara sebep olur. Ayrıca gezegenlerin haftalık ve aylık hareketleri bile insan ilişkileri ve uyumu etkiler. Sizleri de yükselen burç uyumunuzun yorumu için sayfamıza bekleriz.





Anahtar Kelimeler
Yükselen Burç Öngörüsü indir, Yükselen Burç Öngörüsü Videosu, Yükselen Burç Öngörüsü online izle, Yükselen Burç Öngörüsü Bedava indir, Yükselen Burç Öngörüsü Yükle, Yükselen Burç Öngörüsü Hakkında, Yükselen Burç Öngörüsü nedir, Yükselen Burç Öngörüsü Free indir, Yükselen Burç Öngörüsü oyunu, Yükselen Burç Öngörüsü download, Yükselen Burç Öngörüsü Full indir, Yükselen Burç Öngörüsü Full izle, Yükselen Burç Öngörüsü Crack indir, Yükselen Burç Öngörüsü nasıl yapılır, Yükselen Burç Öngörüsü full oyna, Yükselen Burç Öngörüsü yamaları, Yükselen Burç Öngörüsü modları, Yükselen Burç Öngörüsü harita modu, Yükselen Burç Öngörüsü harita yaması, Yükselen Burç Öngörüsü araba modu, Yükselen Burç Öngörüsü araba yaması, Yükselen Burç Öngörüsü skin indir, Yükselen Burç Öngörüsü türkiye modu, Yükselen Burç Öngörüsü türkiye modu indir, Yükselen Burç Öngörüsü apk indir, Yükselen Burç Öngörüsü android apk indir, Yükselen Burç Öngörüsü para hileli apk indir, Yükselen Burç Öngörüsü hileli apk, Yükselen Burç Öngörüsü hileli apk indir, Yükselen Burç Öngörüsü psd indir, Yükselen Burç Öngörüsü psd download, Yükselen Burç Öngörüsü haber, Yükselen Burç Öngörüsü haber oku, Yükselen Burç Öngörüsü haber izle, Yükselen Burç Öngörüsü oyun haberleri, Yükselen Burç Öngörüsü oyun hakkında, Yükselen Burç Öngörüsü Yükselen Burç Öngörüsü otobüs modu indir, Yükselen Burç Öngörüsü otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Burç Yorumları Sitesi burcualtinsoy 0 158 12.05.2022 18:59
Son Yorum: burcualtinsoy

Yükselen Burç Öngörüsü konusu
Yükselen Burç Öngörüsü Konusunun Linki Direk Link
Yükselen Burç Öngörüsü Konusunun HTML Kodu HTML Link
Yükselen Burç Öngörüsü Konusu BBCode Linki BBCode Link
Yükselen Burç Öngörüsü Konusunu Paylaş Sosyal Paylaş



Sunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !




Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2023 Designed by ModernHoca