YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir?

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(353 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
kaan
MODERATÖR
MODERATÖR
430 Konu
429 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 28.03.2023 02:52
YouTube, Son Zamanların açık ara en çok kullandığı video izleme platformu olarak gösterilebilir. Neredeyse tüm gün boyunca video izlemek, müzik dinlemek vb. amaçlarla kullandığımız platformda, eğer isterseniz geçmişinizin belirli periyotlar halinde otomatik olarak temizlenmesini sağlayabilirsiniz.
[Resim: 640px-YouTube_full-color_icon_%282017%29.svg.png]
Öncelikle belirtmemiz gerekiyor ki, şu an anlatacağımız yöntem yalnızca Android cihazlar için geçerlidir.

Yapmanız gerekenleri hemen aşağıda madde madde listeliyorum:

Ayarlar menüsüne girin.
Google Ayarları menüsüne giriş yapın.
Google Hesabınızı Yönetin seçeneğine tıklayın.
Gizlilik Kontrolü’nü Gerçekleştir kutucuğu altında bulunan “başlayın” linkine tıklayın.
Yine en aşağıda YouTube İzlenme geçmişi seçeneği göreceksiniz, onun altındaki YouTube İzlenme Geçmişini Yönet seçeneğine tıklayın.
Linke tıkladığınızda sizi otomatik olarak bir tarayıcı sayfasına yönlendirecek. Bu sekmede Otomatik Olarak Sil seçeneğine tıklayın.
Karşınıza üç seçenek çıkacak, istediğiniz periyotlar ile YouTube geçmişinizi silmesini seçebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Videosu, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? online izle, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Bedava indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Yükle, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Hakkında, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? nedir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Free indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? oyunu, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? download, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Full indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Full izle, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Crack indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? nasıl yapılır, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? full oyna, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? yamaları, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? modları, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? harita modu, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? harita yaması, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? araba modu, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? araba yaması, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? skin indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? türkiye modu, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? türkiye modu indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? apk indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? android apk indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? para hileli apk indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? hileli apk, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? hileli apk indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? psd indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? psd download, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? haber, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? haber oku, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? haber izle, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? oyun haberleri, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? oyun hakkında, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? otobüs modu indir, YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? kaan 0 329 28.03.2023 02:51
Son Yorum: kaan

YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? konusu
YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Konusunun Linki Direk Link
YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Konusunun HTML Kodu HTML Link
YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Konusu BBCode Linki BBCode Link
YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2024 Designed by ModernHoca