Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(107 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
KaptaN_38
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR GRAFİKER 
96 Konu
142 Mesaj
414 Rep

Konu Tarihi: 21.02.2018 17:49
Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü

Bilgilerimiz, dosyalarımız ve daha birçok bilgiyi saklamaya yarayan Usb cihazı, bilgisayarımıza taktığımız zaman bazen “Usb aygıtı tanınmadı” olarak bir hata verebiliyor. İçinde birçok önemli olabilirdi. Peki bir daha “Usb içinde yer alan dosyalara erişemeyecek miyim ?” Yazımızda bu soruna ve nasıl çözüleceğine dair çözüm üretmeye çalışacağız.

– Bilgisayarınızı yeniden başlatınız.
– Farklı bir Usb girişini deneyiniz.
– Başka bir bilgisayarda tekrar deneyiniz.
– Başka bir Usb aygıtını bilgisayarda deneyiniz.
– Aygıt yöneticisini devre dışı bırakıp tekrar aktif hale getiriniz.
– Windows aygıt yöneticisinden Usb driverlarını kontrol ediniz.
– Yukarıda yer alan 6 maddeyi tek tek deneyip sorununuza çözüm olup olmadığına kaanat getirin.

Usb Denetleyicilerini Yeniden Yükleme nasıl yapılır ?

Bu yöntem hali hazırda yüklü olan Usb sürücüsü kararsız hale gelmiş veya bozulmuşsa oluşan sorunları giderir.

Başlat’a tıklayın. Arama kısmına Aygıt Yöneticisi yazın ve tıklayın. Evrensel Seri Veri Yolu denetleyicilerini genişletin. Bir aygıtı sağ tıklayın ve sonra Kaldır’a tıklayın. Bu adımı her aygıt için denemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatın. Usb denetleyicileriniz otomatik olarak yüklenecektir.

Kaynak : Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu Çözümü

KaptaN_38 Adlı kullanıcın imzası

Still Alive.


Anahtar Kelimeler
Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Videosu, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü online izle, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Bedava indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Yükle, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Hakkında, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü nedir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Free indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü oyunu, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü download, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Full indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Full izle, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Crack indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü nasıl yapılır, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü full oyna, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü yamaları, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü modları, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü harita modu, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü harita yaması, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü araba modu, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü araba yaması, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü skin indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü türkiye modu, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü türkiye modu indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü apk indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü android apk indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü para hileli apk indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü hileli apk, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü hileli apk indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü psd indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü psd download, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü haber, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü haber oku, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü haber izle, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü oyun haberleri, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü oyun hakkında, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü otobüs modu indir, Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Microsoft Edge Kapanma Sorunu Çözümü KaptaN_38 1 166 20.05.2021 12:42
Son Yorum: salvadorhasan
  Windows Kod 37 Hatası ve Çözümü KaptaN_38 1 110 20.05.2021 12:41
Son Yorum: salvadorhasan

Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü konusu
Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Konusunun Linki Direk Link
Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Konusunun HTML Kodu HTML Link
Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Konusu BBCode Linki BBCode Link
Usb Cihazı Tanınmadı Sorunu ve Çözümü Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2021 Designed by ModernHoca