Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(255 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
turkans
YENİ Oyuncu
YENİ Oyuncu
17 Konu
17 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 17.04.2022 18:22Üçüncü göz tehlikeleri ve açma belirtileri. 3. Göz Açılırsa Ne Görülür Nasıl Açılır? Epifiz bezi ve Üçüncü Gözün Sırları serisinin 8. bölümü. Çoğu yerde Göz perdesi, Kalp gözü veya Epifiz bezi olarak adlandırılan üçüncü göz açma belirtileri ve tehlikeleri nelerdir?

Üçüncü göz, epifiz bezi olarak bilinir. Kaşların merkezinin hemen üzerinde bulunduğunu düşünebilirsiniz. Epifiz bezi ise tam olarak beynimizi iki yarım olarak düşünürsek merkezinde yani epitalamusta bulunur. Çok fazla bu konuyu uzatmak istemiyorum çünkü bu konuda 7 adet video yayınladık daha önce kanalımızda bu videodan sonra onları da izleyebilirsiniz.

Vücudun büyük güçlere sahip eşsiz bir parçasıdır bu bahsettiğimiz organımız. Üçüncü gözün açılması hayatınızda birçok değişiklik yaratır. Tam açılması sizi evrende bulunan hemen hemen her şeyin enerjisiyle bağlantı kurmanızı sağlar. Bildiğiniz gibi her şeyin bir enerjisi bulunmaktadır.
Tabi burada hemen ruhsal varlıklar geliyor herkesin aklına. Çünkü bunu tecrübe etmemiş kişiler anlatımlardan bunu çıkartıyor. Tecrübe edenlerde aslında yaşadıklarını tam manasıyla dile getiremiyor. Hani derler ya anlatılmaz yaşanır…

Doğuştan gelen ben duygumuz, ego düşüncesinin bir sonucu olarak, evrenin geri kalanından ayrıdır. Gerçekte, hepimiz evren ile birlikteyiz. Evren aslında bizlerin enerjisi ile bütünsel bir enerji ortaya koyuyor. Birlik duygumuz, yüksek duyularımızı kapsayan üçüncü göz ün aktivasyonundan gelir mesela. Bunlar, fiziksel olanları yansıtan ancak daha yüksek titreşimde var olan ruhsal duyulardır. Üçüncü göz açıklığının kendine özgü belirtileri var ve bu semptomların görülmesi kolaydır.

Üçüncü gözünü yaşadığı anlık enerji yoğunluğu ile kısa bir süre kullanabilen kişilerin sayısı oldukça fazla. Zaten genelde de bu hissiyatı kısa bir düre deneyimleyen insanlar daha ilgili oluyor bu konuya. kısa sürede olsa yaşadıklarını uzun süreli yaşamak ya da hayatının bir parçası bir yaşam biçimi olarak kullanmak istiyorlar.

Anahtar Kelimeler
Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Videosu, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri online izle, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Bedava indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Yükle, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Hakkında, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri nedir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Free indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri oyunu, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri download, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Full indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Full izle, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Crack indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri nasıl yapılır, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri full oyna, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri yamaları, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri modları, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri harita modu, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri harita yaması, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri araba modu, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri araba yaması, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri skin indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri türkiye modu, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri türkiye modu indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri apk indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri android apk indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri para hileli apk indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri hileli apk, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri hileli apk indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri psd indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri psd download, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri haber, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri haber oku, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri haber izle, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri oyun haberleri, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri oyun hakkında, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri otobüs modu indir, Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri otobüs yaması indir

Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri konusu
Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Konusunun Linki Direk Link
Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Konusunun HTML Kodu HTML Link
Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Konusu BBCode Linki BBCode Link
Üçüncü Göz Tehlikeleri ve Açma Belirtileri Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2022 Designed by ModernHoca