Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız?

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(124 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
kaan
MODERATÖR
MODERATÖR
430 Konu
429 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 28.03.2023 02:51
Hiçbir pazarlamacı sosyal medyayı görmezden gelemez. 2020'nin başından itibaren dünya nüfusunun% 51'i bir veya daha fazla kanal kullanıyor ve her gün çeşitli platformlarda 1 milyon yıllık birleşik bir zaman geçiriyor. Bu sayı ancak salgın sayesinde arttı.

[Resim: 12981173-640x380.png]
Sosyal medya platformları size markanızı , vizyonunuzu ve ürünlerinizi dünyayla paylaşmanın harika bir yolunu sunar , ancak biraz yardıma ihtiyacınız var. Seçtiğiniz kanallarda çok sayıda takipçiniz olabilir, ancak orada işinizi hiç duymamış çok daha fazlası var. Bu nedenle, gönderilerinizi paylaşacak ve işinizin her yere yayılmasına yardımcı olacak insanlara ihtiyacınız var.

Bununla birlikte, sosyal medya paylaşımlarıyla organik etkileşim yıllardır düşüyor. Facebook için katılım oranı 2018'de% 0,16'dan 2019'da% 0,09'a düştü ve Instagram'da oran% 1,73'ten% 1,6'ya düştü. Artık güncel konuların ve büyüleyici içeriğin, gönderinizi birçok farklı beslemeye ve zaman çizelgesine başlatmak için yeterli olduğunu varsayamazsınız.

Eğilimi bozmak zor, ama yine de yapılabilir. Daha fazla insanı gönderilerinizi paylaşmaya teşvik edecek, uygulayabileceğiniz taktikler var. İşte sosyal paylaşımları artırmanın ve marka bilinirliğini artırmanın 7 yolu.

1. Grafiklerinizi keskinleştirin

Görüntüler paylaşımları yönlendirir, ancak bunların birçoğu göz alanı için rekabet eder, bu nedenle görsel oyununuzu keskinleştirmeniz gerekir. Çoğu insan telefonlarında sosyal medyayı kullanır, bu nedenle resimlerin önizlemede yanlış noktada kesilmediğinden, grafiklerinizdeki herhangi bir metnin küçük bir ekranda okunabilir olduğundan ve kullanıcının kolayca yakınlaştırıp uzaklaştırabildiğinden emin olun. Bir sosyal grafik aracı , tüm bu kutuları işaretleyen, göze çarpan ve izleyiciyi "paylaş" ı tıklamaya ikna eden çekici sosyal medya grafikleri oluşturmanıza yardımcı olur .

2. Daha fazla video ekleyin
Video, en iyi performans gösteren içerik türüdür ve sosyal medya kullanıcıları, video içeriğini paylaşma olasılıklarının başka herhangi bir türden paylaşmaktan iki kat daha fazla olduğunu söyler. Kısa videolar, insanların kısa ilgi alanlarına sahip olduğu ve Instagram Hikayeleri, Facebook Hikayeleri ve TikTok gibi platformların tümü video parçalarını teşvik ettiği için günümüzde özellikle popülerdir. Hiç kimse sosyal videonun gösterişli ve mükemmel olmasını beklemiyor, bu da birkaç dakikalık video çekmeyi ve bunu hesabınıza yüklemeyi daha da kolaylaştırıyor.

3. Paylaşanlara yanıt verin
Basit görgü kuralları her şeyi değiştirebilir. Biri yayınınızı paylaştığında, hızlıca "teşekkür ederim" deyin veya sadece bir tepki bırakın. Müşteriler, içeriğinizi paylaşarak bir yanıt aldıklarında, işletmenizin ne yaptıklarını ve çevrimiçi katılımlarını önemsediğini hissederler. Pazarlamanın tamamen bir ilişki kurmakla ilgili olduğunu unutmayın. Paylaşanlarınıza yanıt vermek, markanızla hissedecekleri bağı güçlendirir ve bunu tekrar yapma olasılıklarını çok daha yüksek hale getirir.

4. Zamanlamayı doğru belirleyin
Sosyal medya gönderilerinizi görmeyen kimse paylaşmaz. Sorun şu ki, her sosyal medya platformu sürekli üzerine akan içerikle doludur. Gönderiniz yanlış zamanda yayınlanırsa, sonraki gönderiler dalgasının altına kolayca gömülebilir. Takipçilerinizin her kanalda ne zaman aktif olduğunu belirlemek için sosyal medya araçlarını kullanarak ve ardından fırsat penceresini kaçırmadığınızdan emin olmak için gönderilerinizi günün veya haftanın belirli bir saatine planlayarak bundan kaçının.


5. Trendleri keşfedin
Sosyal medya yayınlarınız günün en çok trend olan konularıyla (veya saat veya dakika) alakalı olduğunda, insanların bunları daha sonra paylaşma şansını önemli ölçüde artırır. Sektörünüzle ilgili ana trendleri takip edin ve / veya markanızı o anın en büyük sorunlarına bağlamanın yollarını bulun, böylece ilgi zirvede iken ilginç ve zamanında içerik üretebilirsiniz.

Sosyal medya paylaşımlarınız diğerlerinin üzerine çıkabilir
Sosyal medya gönderilerinizin, onları iyi oluşturduğunuz sürece, gecikmeli etkileşim eğilimini kırması ve paylaşımları artırması mümkündür. Emojiler, videolar, zamanında içerik ve değerli bilgiler ekleyerek, en uygun zamanlarda yayınlayarak, sosyal medya grafiklerinizi geliştirerek ve isabetli paylaşım yapan insanlarla etkileşim kurarak, takipçilerinizi içeriğinizi daha fazla paylaşmaya ve erişiminizi artırmaya teşvik edeceksiniz.

Anahtar Kelimeler
Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Videosu, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? online izle, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Bedava indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Yükle, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Hakkında, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? nedir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Free indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? oyunu, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? download, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Full indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Full izle, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Crack indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? nasıl yapılır, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? full oyna, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? yamaları, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? modları, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? harita modu, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? harita yaması, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? araba modu, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? araba yaması, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? skin indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? türkiye modu, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? türkiye modu indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? apk indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? android apk indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? para hileli apk indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? hileli apk, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? hileli apk indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? psd indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? psd download, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? haber, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? haber oku, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? haber izle, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? oyun haberleri, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? oyun hakkında, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? otobüs modu indir, Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sosyal Medya Profillerinizin Optimize Edilmesini Sağlamanın 10 Yolu kaan 0 90 28.03.2023 02:58
Son Yorum: kaan
  Sosyal medya çekilişlerinde sahte hesaplara dikkat kaan 0 116 28.03.2023 02:57
Son Yorum: kaan
  YouTube Geçmişi Otomatik Olarak Nasıl Temizlenir? kaan 0 132 28.03.2023 02:52
Son Yorum: kaan

Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? konusu
Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Konusunun Linki Direk Link
Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Sosyal Paylaşımlarınızı Nasıl Artırırsınız? Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2023 Designed by ModernHoca