Robotik Kodlama Eğitimleri

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(439 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimiçi
burcualtinsoy
UZMAN Oyuncu
UZMAN Oyuncu
1049 Konu
1,049 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 18.07.2021 00:45
Site Adı: Kodlama, Robotik, Maker, 3D Tasarım Atölyeleri | Atölye Vizyon

Site Adresi : https://www.atolyevizyon.com/

Site İçeriği & Amacı :

Robotik kodlama eğitimleri çocuklarda yeniliği harekete geçirmektedir. Çocukların teknolojik yönden öncülük edebilmeleri için temel bir yetenektir. Kodlama eğitimi alan çocuklar yaratıcılık eğitimi kazanırlar. Alınan kodlama eğitimleri sayesinde çocukların özgüvenleri artar. Ayrıca çocukların kendi hazırladığı projeler aileleri ve arkadaşlarına tanıtması onlara büyük bir güç verir. Hatta kodlama eğitimleri diğer alanlarda da çocukları başarıya iter. Çocuklar için kodlama eğitimi programları; matematik, okuma yazma ve fen gibi farklı alanlardaki öğrenme becerilerini de destekler.

Öğrenciler kodlama atölyesi ile aldıkları görsel kodlama dillerini kullanarak çok eğlenceli aktivitelerle öğrenirler. Bu şekilde öğrencilerim bütün programlama dillerinde kodlama yapabilmeleri için gerek duydukları altyapı hazırlanmış olur. Kodlama da eğitim yöntemleri gerçek yaşamda kullanılan yazılımların çocukların ve gençlerin öğrenecekleri şekilde aktarılmaktadır. Bu sayede öğrenciler bu modeller sayesinde teorik değil, birebir uygulamalı olarak eğitim alıyorlar. Kısacası kodlama demek daha iyi matematik beceri ve eğlence demektir. Kodlama sayesinde soyut matematiksel kavramlar çocuklara daha kolay geliyor ve soyut matematiği öğrenmeleri daha da kolay oluyor.

Robotik kodlama sayesinde çocukların soyut kavramlarını görselleştirme yönünden anlamalarını sağlar. Kodlama eğitimi sayesinde verileri analiz ve organize etmeyi, mantıksal yaklaşımı ve sorunları küçük ve yönetebilir parçalara bölerek çözmeyi gerektiriyor. Bir diğer deyişle robotik kodlama matematiksel düşüncenin gerçek yaşamla öğretilme yoludur. Yani robotik kodlama çocukların daha iyi şekilde ilerlemesini sağlıyor. Atolyevizyon Abu noktada en başarılı olarak bilinen kurum olarak tanınır.

Anahtar Kelimeler
Robotik Kodlama Eğitimleri indir, Robotik Kodlama Eğitimleri Videosu, Robotik Kodlama Eğitimleri online izle, Robotik Kodlama Eğitimleri Bedava indir, Robotik Kodlama Eğitimleri Yükle, Robotik Kodlama Eğitimleri Hakkında, Robotik Kodlama Eğitimleri nedir, Robotik Kodlama Eğitimleri Free indir, Robotik Kodlama Eğitimleri oyunu, Robotik Kodlama Eğitimleri download, Robotik Kodlama Eğitimleri Full indir, Robotik Kodlama Eğitimleri Full izle, Robotik Kodlama Eğitimleri Crack indir, Robotik Kodlama Eğitimleri nasıl yapılır, Robotik Kodlama Eğitimleri full oyna, Robotik Kodlama Eğitimleri yamaları, Robotik Kodlama Eğitimleri modları, Robotik Kodlama Eğitimleri harita modu, Robotik Kodlama Eğitimleri harita yaması, Robotik Kodlama Eğitimleri araba modu, Robotik Kodlama Eğitimleri araba yaması, Robotik Kodlama Eğitimleri skin indir, Robotik Kodlama Eğitimleri türkiye modu, Robotik Kodlama Eğitimleri türkiye modu indir, Robotik Kodlama Eğitimleri apk indir, Robotik Kodlama Eğitimleri android apk indir, Robotik Kodlama Eğitimleri para hileli apk indir, Robotik Kodlama Eğitimleri hileli apk, Robotik Kodlama Eğitimleri hileli apk indir, Robotik Kodlama Eğitimleri psd indir, Robotik Kodlama Eğitimleri psd download, Robotik Kodlama Eğitimleri haber, Robotik Kodlama Eğitimleri haber oku, Robotik Kodlama Eğitimleri haber izle, Robotik Kodlama Eğitimleri oyun haberleri, Robotik Kodlama Eğitimleri oyun hakkında, Robotik Kodlama Eğitimleri Robotik Kodlama Eğitimleri otobüs modu indir, Robotik Kodlama Eğitimleri otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Çocuklara Özel Kodlama Dünyası: Kids and Kods ile Geleceğe Adım Atın kenan06 0 28 04.05.2024 11:58
Son Yorum: kenan06
Star Kidsandkods.com.tr Çocuklara Özel Kodlama Ve Yazılım Eğitimi kenan06 0 63 24.02.2024 17:16
Son Yorum: kenan06
  Robotik torç temizleme ünitesi HasanAli 0 203 25.07.2022 17:07
Son Yorum: HasanAli
  Ziraat Bankası Genç Çiftçi Kredisi Eğitimleri burcualtinsoy 0 206 02.07.2022 11:21
Son Yorum: burcualtinsoy
  En İyi Kişisel Gelişim Eğitimleri burcualtinsoy 0 288 04.05.2022 01:48
Son Yorum: burcualtinsoy

Robotik Kodlama Eğitimleri konusu
Robotik Kodlama Eğitimleri Konusunun Linki Direk Link
Robotik Kodlama Eğitimleri Konusunun HTML Kodu HTML Link
Robotik Kodlama Eğitimleri Konusu BBCode Linki BBCode Link
Robotik Kodlama Eğitimleri Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2024 Designed by ModernHoca