Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(172 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
tanıtım
YENİ Oyuncu
YENİ Oyuncu
1 Konu
1 Mesaj
0 Rep

Konu Tarihi: 06.01.2021 00:23
İnternete Nasıl Resim Yüklerim?
İnternete nasıl resim yükleyeceğinizi merak ediyorsanız, makalemizde sizlerle paylaşıyor olacağız. Amacımız; hızlı ama mutlaka güvenilir bir biçimde, görsel içerikli dosyalarınızı internet ortamına yüklemek olacaktır. Bunun için kullanacağınız resim yükle sitelerinden bahsedeceğiz. Biliyorsunuz, bazen, görsel içerikli dosyalarımızı internet sitelerimizde yayınlamak istiyoruz. Veya dijital ortamda bir yere aktarmak istiyoruz. Ancak internet ortamında, hele ki içerik açısından biraz da önemli olan dosyalarımızın öyle doğruca paylaşılması, sonrasında karşımıza olumsuz etkileriyle çıkabilir. Bu sebepten ötürü, tercih edeceğimiz yöntemlerimiz aynı zamanda güvenilir olmak zorundadır.
Dış ortama dijital yöntemlerle aktarabileceğiniz görsel içerikleriniz, internet sitesinin teknik detaylarında gizlidir. Yani, eğer ki internete görsel içerikli bir dosya yükleyecekseniz, uzantısı uyumlu olmalıdır. Yükleme yapmış olduğunuz görsel içerikler, sizin talebiniz doğrultusunda site içerisinde saklanırlar. Eğer dış ortamdan görüntülenip ve bunun yanında bir de dosyanın download edilmesini isterseniz, bu imkana da sahip olacaksınızdır. En önemlisi, güvenilirlik ve dosyalarınızın, izniniz olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşılmasının önüne geçilmesidir. İnternet ortamında yapacağınız paylaşımlarda, bu konuyu ciddiye almanızı her zaman öneriyor, altını çiziyoruz. Bu yazımızda bahsedeceğimiz internet sitesini kullanarak, güvenilir dosya yükleme yapabileceksiniz.
İnternete Neden Resim Yüklenir?
İnternete, resim upload işleminizi gerçekleştirmek için kullanmış olduğunuz site aracılığıyla, dosyalarınızı ücretsiz olarak dijital ortama aktarabiliyorsunuz. Güvenilir olan internet sitelerinde stoklanacak olan dosyalarınızı hangi amaçlarla kullanabilirsiniz? Genel olarak şu amaçlar doğrultusunda görsel içeriklerinizi kullanabilirsiniz:
• Kendi Web sitenizde bu görsel içeriklerinizi görüntülemek
• Forum gibi platformlarda resimlerinizi, görsel içerikli dosyalarınızı yüklemek
• Dijital ortam aracılığıyla başka bir kaynağa dosya içeriklerini göstermek
Kaliteli resim yükleme işlemlerinizi yaparken, görsel içeriğinizin kalitesinden ödün vermeden yüklemelisiniz. Dosya boyutunuz çok büyükse, dosyanızın çok uzun süreli bir şekilde stoklanmasını talep etmek istiyorsanız, internet siteleri, bu amaçlar doğrultusunda sizlere bulut servislerini aktif kılmaktadırlar. Yani, ücretli bir şekilde stok imkanını sizlere açmaktadırlar.
Ücretsiz Dosya Yükleme Sitesi
Şimdi, sizlerle birlikte, internet üzerinde güvenilir olarak hızlı resim yükleme imkanları tanıyan bir siteden bahsediyor olacağız. Resimlinki sitesi, ücretsiz bir sitedir. Görsel yüklemek isteyenlere hizmet vermektedir. Site linki üzerinden ulaşabildiğiniz internet sitesi aracılığıyla, dijital ortama görsel içerikli olan dosyalarınızı servis edebiliyorsunuz. Ana sayfada çeşitli desteklenmekte olan uzantı tiplerini görüyoruz. Bunlar, JPG-JPEG-PNG&GIF oluyor. Bunun yanında, en büyük dosya boyutu olarak ise 30 MB(s) belirlenmiştir.
Site içi sekmelere bakmaya devam ediyoruz. Gözümüze, sitenin, sınırsız bir şekilde ve tabii ki ücretsiz bir şekilde resim yükleme olanağını sunmakta olduğunu çarpıyor. Dosyalarınızı yüklerken herhangi bir sorun yaşamıyorsunuz. İletişim noktasında da gerekli dile getirmek istediklerinizi belirtebiliyorsunuz. E-posta gibi bilgileriniz talep ediliyor. Kısa bir dille ‘’Konu’’ başlığına gereken bilgileri yazıyorsunuz. Bir süre sonrasında sizinle iletişime geçiyorlar. Resim yükleme noktasında sizleri uyaracağımız bir diğer konu da, +18 görsel yükleme uyarısıdır. Site bunu kesinlikle kabul etmiyor ve bunun dışında yükleme yapacağınız görsellerden sorumlu olduğunuzu bildiriyor.
Sınırsız Ücretsiz Hızlı Resim Yükle
Sınırsız ve ücretsiz bir biçimde fotoğraf upload etme noktasında sizlere hizmet vermekte olan sitemizden bahsettik. Şimdi, dilerseniz, içeriklerinizi siteye nasıl yüklüyorsunuz, bunun adımlarını belirtelim:
• Resimlinki sitemize girişimizi yapıyoruz
• Siteye ilk giriş işlemlerinizi yapıyorsunuz. Bu işlemlerinizi herhangi bir şekilde ücret ödemeden yapabiliyorsunuz. Site, Gmail ya da Facebook hesaplarınızla hızlı giriş işlemleri sağlıyor.
• Bunların ardından ana sayfada yer almakta olan ‘’Görsel Yükle’’ sekmesine gelebilirsiniz. İki farklı yöntem bulunuyor. İsterseniz ‘’Sürükle bırak’’ dersiniz ya da ‘’Dosya yükle’’ sekmesinden elle seçiminizi yapabilirsiniz. Dosyanızı yüklerken, unutmamanız gereken şey ise boyut olmalıdır. 30 MB olduğundan bahsetmiştik.
• Son sayfada ise resminizin dijital ortama site aracılığıyla işlenmiş olduğunu göreceksiniz. Burada, farklı formatlara ait olarak farklı görüntüleme linkleri bulunuyor. Dilediğiniz linki alabilirsiniz.
• Linki kopyaladıktan sonrasında, kullanmak istediğiniz yerde girişlerinizi yaparak, resmi görüntüleyebilirsiniz.
Dosya yükleme ile ilgili bir sorununuz mu var? Eğer boyutunuz uygun, dosya uzantınız da site ile uyumluysa, iletişim sekmesini kullanın. Bu alandan dosya yükleme sorununuzu bildirin. Kısa süre içerisinde çözüm noktasında geri dönüş yapılacaktır. Eğer bir sorununuz yok ama soru işaretiniz varsa, bunları da yine aynı yöntemle bildirebiliyorsunuz.

Anahtar Kelimeler
Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Videosu, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit online izle, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Bedava indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Yükle, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Hakkında, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit nedir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Free indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit oyunu, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit download, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Full indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Full izle, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Crack indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit nasıl yapılır, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit full oyna, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit yamaları, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit modları, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit harita modu, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit harita yaması, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit araba modu, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit araba yaması, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit skin indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit türkiye modu, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit türkiye modu indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit apk indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit android apk indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit para hileli apk indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit hileli apk, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit hileli apk indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit psd indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit psd download, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit haber, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit haber oku, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit haber izle, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit oyun haberleri, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit oyun hakkında, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit otobüs modu indir, Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Sosyal Medya Uygulamaları Artık Elinizin Altında! ademkivancli 0 172 02.02.2021 10:36
Son Yorum: ademkivancli
  Dizi Tekrarlarına Ulaşmak Artık Çok Kolay Erenbor 0 131 23.01.2021 13:46
Son Yorum: Erenbor

Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit konusu
Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Konusunun Linki Direk Link
Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Konusunun HTML Kodu HTML Link
Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Konusu BBCode Linki BBCode Link
Resimlinki.com adresiyle artık resim yüklemek çok basit Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2021 Designed by ModernHoca