ORTOPEDİ İSTANBUL

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(83 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
fyztanitim
AKTİF Oyuncu
AKTİF Oyuncu
204 Konu
204 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 10.03.2024 14:51
Ortopedi İstanbul, Baltalimanı Kemik Hastanesi mezunu doktorlar tarafından İstanbul’da 2023 yılında kuruldu. Dr. Yakup Alpay, Dr. Atakan Ezici ve Dr. Ahmet Danacı ve Dr. Mehmet Baydar tarafından ekip oluşturuldu. Ortopedi bir ekip çalışması gerektiren ana sağlık branşlarından birisidir. Bu yüzden Ortopedi ekip olarak hareket etmek üzere kurulmuştur. Ekip çalışması, hastalıklara özel branşlaşma, ameliyat öncesi planlama ve bilimsel faaliyetler birlikte yürütülmektedir.

Kalça protezi konusunda Dr. Yakup Alpay bilimsel çalışmaları yürütmektedir. Kalça protezi ameliyatı klinikte en sık yapılan ameliyatlardan birisi olup Dr. Yakup Alpay tarafından yapılmaktadır. Kalça protezi revizyonları, enfeksiyonları ve ilgili hastalıklar aynı şekilde tedavisi yapılmaktadır.

Dr. Ahmet Danacı ise diz protezi ameliyatı konusunda pratiğini ve tecrübesini geliştirmiştir. Diz protezi aslında kalça protezi gibi ortopedinin en sık yapılan ameliyatlarındandır. Bu ameliyatların başarı oranı çok yüksektir. Ancak nadiren komplikasyon geliştiğinde bu sorunlarla karşılaşmak önemli bir sorundur. Ortopedi İstanbul kliniği komplikasyonlarla mücadele etmek yerine komplikasyon hiç olmaması için faaliyetlerini yürütür. Hasta mutluluğu en önemli önceliktir. Bu anlamda ortopedi hastalıklarında o alanda en tecrübeli hekim bu ameliyatları gerçekleştirir.

Dr. Atakan Ezici spor cerrahisi alanlarında özellikle ön çapraz bağ cerrahisinde deneyimlidir. Ön çapraz bağ ameliyatı genç aktif popülasyonda mutlaka yapılmalıdır. Spor yaralanmaları, diz travmaları ve menisküs yaralanmaları konusunda Ortopedi İstanbul binlerce vaka deneyimi ile hasta memnuniyeti en üst düzeye ulaşmıştır.

Dr. Mehmet Baydar el cerrahisi ve mikrocerrahi uzmanı olup aynı zamanda ortopedi doktoru olarak çalışmaktadır. El travmaları, uzuv kopmaları ve damar sinir yaralanmaları ameliyatlarını sıklıkla yapmakta olup daha sonra bu hastaların takiplerini sürdürmektedir. Ortopedi bazı bölümlerle multidisipliner çalışma gerektiren bir branştır. Örneğin fizik tedavi bölümü ile birçok hastalığın tedavisi birlikte yürütülmektedir. Ortopedi bölümünün başarısı için ameliyatların başarılı geçmesi gerektiği gibi ameliyat sonrası fizik tedavinin de uygun şartlarda yapılması gereklidir. Bu anlamda el cerrahisi ameliyatı olan hastalar el fizyoterapisti uzmanı tarafından fizik tedaviye alınırlar.

[Resim: logo-web.webp]

Anahtar Kelimeler
ORTOPEDİ İSTANBUL indir, ORTOPEDİ İSTANBUL Videosu, ORTOPEDİ İSTANBUL online izle, ORTOPEDİ İSTANBUL Bedava indir, ORTOPEDİ İSTANBUL Yükle, ORTOPEDİ İSTANBUL Hakkında, ORTOPEDİ İSTANBUL nedir, ORTOPEDİ İSTANBUL Free indir, ORTOPEDİ İSTANBUL oyunu, ORTOPEDİ İSTANBUL download, ORTOPEDİ İSTANBUL Full indir, ORTOPEDİ İSTANBUL Full izle, ORTOPEDİ İSTANBUL Crack indir, ORTOPEDİ İSTANBUL nasıl yapılır, ORTOPEDİ İSTANBUL full oyna, ORTOPEDİ İSTANBUL yamaları, ORTOPEDİ İSTANBUL modları, ORTOPEDİ İSTANBUL harita modu, ORTOPEDİ İSTANBUL harita yaması, ORTOPEDİ İSTANBUL araba modu, ORTOPEDİ İSTANBUL araba yaması, ORTOPEDİ İSTANBUL skin indir, ORTOPEDİ İSTANBUL türkiye modu, ORTOPEDİ İSTANBUL türkiye modu indir, ORTOPEDİ İSTANBUL apk indir, ORTOPEDİ İSTANBUL android apk indir, ORTOPEDİ İSTANBUL para hileli apk indir, ORTOPEDİ İSTANBUL hileli apk, ORTOPEDİ İSTANBUL hileli apk indir, ORTOPEDİ İSTANBUL psd indir, ORTOPEDİ İSTANBUL psd download, ORTOPEDİ İSTANBUL haber, ORTOPEDİ İSTANBUL haber oku, ORTOPEDİ İSTANBUL haber izle, ORTOPEDİ İSTANBUL oyun haberleri, ORTOPEDİ İSTANBUL oyun hakkında, ORTOPEDİ İSTANBUL ORTOPEDİ İSTANBUL otobüs modu indir, ORTOPEDİ İSTANBUL otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İstanbul Karotçu Tavsiyesi burcualtinsoy 0 16 09.04.2024 11:06
Son Yorum: burcualtinsoy
  Real estate istanbul Real estate istanbul 0 24 03.04.2024 20:18
Son Yorum: Real estate istanbul
  Real estate istanbul zeymedya 0 25 26.03.2024 19:15
Son Yorum: zeymedya
  İstanbul Fuar Hostesi Celoxy 0 26 26.03.2024 15:44
Son Yorum: Celoxy
Lightbulb istanbulkokteylcatering.com.tr İstanbul'un En İyi Kokteyl Catering Hizmetleri kenan06 0 36 18.03.2024 14:54
Son Yorum: kenan06

ORTOPEDİ İSTANBUL konusu
ORTOPEDİ İSTANBUL Konusunun Linki Direk Link
ORTOPEDİ İSTANBUL Konusunun HTML Kodu HTML Link
ORTOPEDİ İSTANBUL Konusu BBCode Linki BBCode Link
ORTOPEDİ İSTANBUL Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2024 Designed by ModernHoca