Mührü Süleyman Yüzük

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(354 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
xtc14
ÇAYLAK Oyuncu
ÇAYLAK Oyuncu
47 Konu
47 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 10.08.2021 19:30
Mührü Süleyman yüzük ise her daim merak edilen ve hikayesi ile de dikkatleri üzerine çeken bir yüzüktür. Efsanelere bile konu olmuş olan bu yüzük gücün simgesi olarak da kabul edilmektedir. Gizemi ile dikkat çeken bu yüzüğün Tanrı tarafından Hz.Süleyman’a verildiği söylenmektedir. Bu yüzük aslında bir mühürdür. Müslümanlar bu yüzüğü mühür olarak kullanmayı tercih ederken Hz.Süleyman onu yüzük olarak kullanmıştır. Mührü Süleyman yüzük bir diğer adı ile Hz. Süleyman yüzüğü taşıyan kişiye olağanüstü güçler verdiği söylenmektedir. Mührü Süleyman üzerinde ne yazıyor sorusu da merak konusu olmuştur.

Bu yüzüğün üzerinde meleklerin ve sayılı insanların bildiği Tanrı’nın gizli ismi olan “İsmi Azam” duası yer almaktadır. Gizemli hali ile de dikkat çeken bu yüzük son zamanlarda herkes tarafından beğeni ile kullanılmakta ve dikkat çekmektedir. Sizlerde şıklık yarışında önde olmak ve girdiğiniz ortamlarda gözlerin üzerinizde olmasını istiyorsanız Elmas İş gümüş tasarım atölyesinin modayı takip eden gümüş Hz.Süleyman yüzük modelleri arasından seçim yapabilir ve şıklığı yakalayabilirsiniz. Mührü Süleyman yüzük modellerini görmek ve satın almak için hemen tıklayınız.

Mührü Süleyman Anlamı Nedir?
Mührü Süleyman kimi araştırmalara göre Adem’in taşıdığı ve ona ait olan bir yüzüktür. Adem’in cennetten çıkarken bu yüzüğü “Arşa” bıraktığı söylenmektedir. Sonrasında ise bu yüzüğü Cebrail bulmuştur. Cebrail yüzüğü hemen Tanrıya getirmiştir. Tanrı’da yüzüğün Süleyman’a verilmesini emretmiştir. Cebrail de yüzüğü hemen Hz. Süleyman’ a teslim etmiştir. Bu rivayet sebebi ile de yüzüğün cennetten geldiği söylenmektedir. Süleyman’ın mührü her dinde farklı isimler ile anılmıştır. Müslümanlar bu yüzüğe “Hatem-i Süleyman” adını verirken, Hıristiyanlar peygamberin babası olan Hz.Davud nedeni ile bu yüzüğü “Davut Yıldızı” ismini vermişlerdir. Hz.Süleyman’ın İsrail oğullarından olması sebebi ile mühür Yahudiler nezdinde de ayrı bir öneme sahiptir. Bu nedenle İsrail bayrağında da bu sembol yer almaktadır.

Kaynak: https://www.osmanlipazar.com/kisiye-ozel-muhru-suleyman

Anahtar Kelimeler
Mührü Süleyman Yüzük indir, Mührü Süleyman Yüzük Videosu, Mührü Süleyman Yüzük online izle, Mührü Süleyman Yüzük Bedava indir, Mührü Süleyman Yüzük Yükle, Mührü Süleyman Yüzük Hakkında, Mührü Süleyman Yüzük nedir, Mührü Süleyman Yüzük Free indir, Mührü Süleyman Yüzük oyunu, Mührü Süleyman Yüzük download, Mührü Süleyman Yüzük Full indir, Mührü Süleyman Yüzük Full izle, Mührü Süleyman Yüzük Crack indir, Mührü Süleyman Yüzük nasıl yapılır, Mührü Süleyman Yüzük full oyna, Mührü Süleyman Yüzük yamaları, Mührü Süleyman Yüzük modları, Mührü Süleyman Yüzük harita modu, Mührü Süleyman Yüzük harita yaması, Mührü Süleyman Yüzük araba modu, Mührü Süleyman Yüzük araba yaması, Mührü Süleyman Yüzük skin indir, Mührü Süleyman Yüzük türkiye modu, Mührü Süleyman Yüzük türkiye modu indir, Mührü Süleyman Yüzük apk indir, Mührü Süleyman Yüzük android apk indir, Mührü Süleyman Yüzük para hileli apk indir, Mührü Süleyman Yüzük hileli apk, Mührü Süleyman Yüzük hileli apk indir, Mührü Süleyman Yüzük psd indir, Mührü Süleyman Yüzük psd download, Mührü Süleyman Yüzük haber, Mührü Süleyman Yüzük haber oku, Mührü Süleyman Yüzük haber izle, Mührü Süleyman Yüzük oyun haberleri, Mührü Süleyman Yüzük oyun hakkında, Mührü Süleyman Yüzük Mührü Süleyman Yüzük otobüs modu indir, Mührü Süleyman Yüzük otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Star Nidyagold.com Romanson Saat, Altın Yüzük, Altın Kolye, Altın Küpe kenan06 0 59 24.01.2024 21:42
Son Yorum: kenan06
Star Cevahirtaki.com Türkiye'nin En İyi Doğal Taşlı Yüzük Satış Platformu kenan06 0 218 09.04.2023 21:27
Son Yorum: kenan06
  Erkek Yüzük nullsix 0 104 06.04.2023 18:37
Son Yorum: nullsix
  Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri burcualtinsoy 0 144 08.02.2023 21:21
Son Yorum: burcualtinsoy
  Tektaş yüzük HasanAli 0 346 05.03.2022 20:53
Son Yorum: HasanAli

Mührü Süleyman Yüzük konusu
Mührü Süleyman Yüzük Konusunun Linki Direk Link
Mührü Süleyman Yüzük Konusunun HTML Kodu HTML Link
Mührü Süleyman Yüzük Konusu BBCode Linki BBCode Link
Mührü Süleyman Yüzük Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2024 Designed by ModernHoca