Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu !

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(1388 , 1 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
KaptaN_38
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR GRAFİKER 
124 Konu
174 Mesaj
414 Rep

1
Konu Tarihi: 21.02.2018 17:54
Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu !

[Resim: iOS-Edge-1-1900x700_c.jpg]

Google’ın sahibi olduğu Project Zero, diğer şirketlerin güvenlik açıklarını buluyor ve onlara bildiriyor. Project Zero, bu sefer de Microsoft’un Edge tarayıcısında orta düzey bir güvenlik açığı buldu. Güvenlik açığı, ilk kez Kasım ayında ortaya çıktı. Project Zero bu sorunu bildirmesine rağmen Microsoft tarafından hiç bir cevap gelmeyince, her zaman yaptığı gibi sorunu basına duyurarak açıkladı.

Sorun oldukça teknik detaylar taşıyor olsa da, kısaca bahsetmek gerekirse şu şekilde açıklayabiliriz: Code Execution (komut çalıştırma) adı verilen bir açık sayesinde, Edge tarayıcısının güvenliği kolayca aşılarak bilgisayarınıza zararlı kodlar yerleştirilebiliyor.

Microsoft Edge, bir süredir rüştünü ispatlamaya çalışan ve bir türlü Chrome ve Firefox gibi rakiplerini geçememiş bir tarayıcı. Bu tip hatalar ise Edge’in bu konudaki işini daha da zorlaştırıyor gibi. Project Zero, bulunan güvenlik açığının düzeltilmesi için şirketlere 90 gün süre tanıyor. Problemin çözülmesi için Microsoft’u ilk olarak Kasım ayında uyaran Google, henüz çözülemediği için bu sorunu herkese açık bir şekilde basına duyurdu. Microsoft’un bu durumdan hiç hoşnut olmayacağı açık görünüyor.

Kaynak : Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu

KaptaN_38 Adlı kullanıcın imzası

Still Alive.

Çevrimdışı
salvadorhasan
YENİ Oyuncu
YENİ Oyuncu
4 Konu
11 Mesaj
0 Rep

2
Konu Tarihi: 20.05.2021 12:39
güzel haber

Anahtar Kelimeler
Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Videosu, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! online izle, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Bedava indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Yükle, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Hakkında, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! nedir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Free indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! oyunu, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! download, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Full indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Full izle, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Crack indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! nasıl yapılır, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! full oyna, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! yamaları, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! modları, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! harita modu, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! harita yaması, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! araba modu, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! araba yaması, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! skin indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! türkiye modu, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! türkiye modu indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! apk indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! android apk indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! para hileli apk indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! hileli apk, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! hileli apk indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! psd indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! psd download, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! haber, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! haber oku, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! haber izle, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! oyun haberleri, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! oyun hakkında, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! otobüs modu indir, Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! otobüs yaması indir

Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! konusu
Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Konusunun Linki Direk Link
Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Konusunun HTML Kodu HTML Link
Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Konusu BBCode Linki BBCode Link
Microsoft Edge’de Güvenlik Açığı Bulundu ! Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2023 Designed by ModernHoca