Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(156 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
Simurg
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
38 Konu
38 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 21.11.2022 15:58
Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir
[Resim: spider-man-miles-morales-marvel-cover.jpg]

OYUN HAKKINDA

Genç Miles Morales, Marvel’s Spider-Man Remastered'da yaşanan olayların sonrasında bir yandan yeni evine ayak uydurmaya, bir yandan da yeni Spider-Man olmak için ustası Peter Parker'ın izinden gitmeye çalışır. Ancak şiddetli bir güç mücadelesi yeni evini yok etmekle tehdit ettiğinde, hevesli kahramanımız da büyük gücün aynı zamanda büyük sorumluluk gerektirdiğini fark eder. Miles, Marvel’ın tüm New York şehrini kurtarmak için Spider-Man'ın görevini devralmalı ve iyi bir iş çıkarmalıdır.

Miles Morales'ın Yükselişi

Miles Morales, akıl hocası Peter Parker'dan onu ayıran tehlikeli güçleri keşfeder. Eşsiz biyo-elektrikli zehir patlaması saldırılarının ve gizli kamuflaj gücünün yanı sıra olağanüstü akrobatik hareketlerinde, cihazlarında ve becerilerinde ustalaşın.

Bir Güç Savaşı

Marvel’in New York şehrini kontrol etmek için dolandırıcı bir enerji şirketi ile yüksek teknolojili bir suç ordusu arasında bir savaş çıktı. Savaşın kalbinde yer alan yeni evindeki Miles, bir kahraman olmanın bedelini öğrenmeli ve daha büyük bir iyilik için neyi feda etmesi gerektiğine karar vermelidir.

Yeni ve Hayat Dolu Bir Ev

Miles bir aidiyet duygusu ararken yeni, hayat dolu ve hareketli mahallesinin karlı sokaklarında gezinin. Miles, kişisel hayatı ve suçla mücadelesi arasındaki çizgi inceldikçe, kime güvenebileceğini ve evinde olmanın gerçekten nasıl bir his olduğunu keşfeder.

PC için Optimize Edilmiş Grafikler

Geniş yelpazedeki cihazlara, kilidi açılmış kare hızlarına ve performans artıran NVIDIA DLSS 3 ve NVIDIA DLSS 2, görüntü kalitesini geliştiren NVIDIA DLAA ve gecikme azaltan NVIDIA Reflex gibi diğer teknolojilere verilen desteklerle çeşitli grafik kalitesi seçeneklerinin keyfini çıkarın. AMD FSR 2.1, Intel XeSS ve IGTI gibi ölçeklendirme teknolojileri de desteklenmektedir.

Işın izlemeli yansımalar ve gölgeler

Şehrin, çeşitli kalite modlarına sahip, çarpıcı ışın izlemeli yansıma ve ışın izlemeli gölge seçenekleriyle canlandığını görün.

Ultra Geniş Monitör desteği

16:9, 16:10, 21:9, 32:9 ve 48:9 çözünürlükleri dahil olmak üzere bir dizi ekran kurulumu desteğiyle Marvel'ın New York'unun sinematik manzaralarının tadını çıkarın. Üçlü monitör kurulumu ile 48:9 çözünürlükleri NVIDIA Surround veya AMD Eyefinity ile uyumludur.

Kontroller ve Özelleştirme

Kablolu USB bağlantısında bir PlayStation DualSense™ kontrol cihazı kullanarak sürükleyici dokunsal geri bildirim ve dinamik tetik efektleri aracılığıyla Spider-Man olarak oynamanın nasıl bir his olduğunu deneyimleyin. Çeşitli özelleştirilebilir kontrol seçenekleriyle tam fare ve klavye desteğinin keyfini çıkarın.

Oyun Geliştiricisi: Insomniac Games, Nixxes Software
Oyun Yayıncısı: PlayStation PC LLC

OYUNUN SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit 1909
İşlemci: Intel Core i3-4160, 3.6 GHz veya AMD
Ekran Kartı:NVIDIA GTX 950 veya AMD Radeon RX 470
RAM: 8 GB RAM
Disk Alanı: 75 GB boş disk alanı gereklidir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit 1909
İşlemci: Intel Core i5-4670, 3.4 Ghz veya AMD Ryzen 5 1600, 3.2 Ghz
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 1060 6GB veya AMD Radeon RX 580 8GB
RAM: 16 GB RAM
Disk Alanı: 75 GB boş disk alanı gereklidir.

OYUNUN TANITIM VİDEOSU☟ TÜRKÇE YAMAYI İNDİR ☟

Dosya Boyutu: 15 MB || Multi Link


Hide Post

Anahtar Kelimeler
Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Videosu, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir online izle, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Bedava indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Yükle, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Hakkında, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir nedir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Free indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir oyunu, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir download, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Full indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Full izle, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Crack indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir nasıl yapılır, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir full oyna, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir yamaları, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir modları, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir harita modu, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir harita yaması, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir araba modu, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir araba yaması, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir skin indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir türkiye modu, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir türkiye modu indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir apk indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir android apk indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir para hileli apk indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir hileli apk, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir hileli apk indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir psd indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir psd download, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir haber, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir haber oku, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir haber izle, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir oyun haberleri, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir oyun hakkında, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir otobüs modu indir, Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anno 1800 Deluxe Edition Türkçe Yama İndir Simurg 0 103 16.11.2022 21:29
Son Yorum: Simurg
  Watch Dogs Legion + Tüm DLC'ler Türkçe Yama (V1.5.6) İndir Simurg 0 153 15.11.2022 14:48
Son Yorum: Simurg
  Assassin’s Creed Valhalla Full Türkçe Yama v6 İndir Simurg 0 140 10.11.2022 22:19
Son Yorum: Simurg
  Far Cry 6 Ultimate Edition + DLC Türkçe Yama İndir Simurg 0 126 10.11.2022 21:51
Son Yorum: Simurg
  Marvel’s Spider-Man Remastered + DLC Türkçe Yama İndir Simurg 0 119 02.11.2022 15:42
Son Yorum: Simurg

Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir konusu
Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Konusunun Linki Direk Link
Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Konusunun HTML Kodu HTML Link
Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Konusu BBCode Linki BBCode Link
Marvel’s Spider-Man Miles Morales Türkçe Yama İndir Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2023 Designed by ModernHoca