Kekova Tekne Turu Hizmetleri

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(183 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
burcualtinsoy
HIZLI Oyuncu
HIZLI Oyuncu
122 Konu
122 Mesaj
0 Rep

Konu Tarihi: 05.12.2020 10:40
Biz bu yaz Kekova-saiking ailesi olarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmadan, sosyal mesafe kuralları içinde izole bir şekilde eğlenmesi için elimizden geleni yapmaya söz verdik. Personel sayımızı yarıya indirdik, paylaşımlı günlük tekne turlarında misafir sayımızı 20 kişi ile sınırlı tutmaya ve izole kullan at yiyecekler kullanmaya karar verdik. Bu yaz alınan önlemler gereği başka bir kararımız ise turlarımıza sadece aile ve çiftlerimizi almak oldu. Her gün mutlaka tura çıkmadan önce ve turdan geldikten sonra teknelerimizin dezenfekte edilecek ve gönül rahatlığıyla eğlenebileceksiniz. Eğer siz de bu yaz sağlığınızı riske atmamak ama eğlenmek ve yazın tadını çıkarmak istiyorsanız saat sabah 10:45’te bizimle Kekova-Üçağız köyünde buluşabilirsiniz! Özel turlar ve [URL="https://www.kekova-sailing.com/"]Kekova tekne turu[/URL] hakkında bilgi almak için lütfen arayınız.

Rotamız:

Teknemiz Üçağız köyünden kalktıktan sonra ilk durağımız olan Akvaryum koyuna gidiyor. Burada yaklaşık yarım saatlik biz yüzme molasının ardından çay ve bisküvi ikramı ile birlikte kalkış yaparak Tershane koyu ve Batık Şehirden geçerek sıradaki durağımız olan Esmeralda Koyuna gidiyor. Bu mükemmel berrak koy ismini 1960 yılında Kekovaya ilk mavi yolculuğu yapmış olan tekneden alıyor. Buradan sonra Akdeniz foklarının uğrak yeri olan Korsan Mağarasından geçerek Gökkaya Koyuna doğru ilerliyoruz. Bu koyda yemek molamız için 1 saatlik bir süremiz oluyor. Misafirlerimiz için hazırladığımız balık, köfte veya tavuktan birini seçip yanında 5 çeşit köy yemeğiyle beraber karınlarını doyurduktan sonra isterlerse yüzebilir veya su sporlarından yararlanabilirler. Yemekler yendikten sonra sıradaki durağımız olan İkizler Koyunda yarım saatlik yüzme molası veriyoruz. Eğer burası fazla kalabalıksa üzülmeyin Hamidiye koyuna gideriz. Yüzme molamızdan sonra hediyelik eşya dükkanları ve güzeller güzeli kalesi ile meşhur olan minik köyümüz Simena Kale Köy’e geçiyoruz. Burada 1 saatlik molamızın ardından son durağımız olan Adalar Arası Koyu’nda son yüzme molamızı veriyoruz ve daha sonra teknemize binip bu güzel mavi hikâyenin başladığı yere geri dönüyoruz ailesi olarak sizin ve sevdiklerinizin sağlığını riske atmadan, sosyal mesafe kuralları içinde izole bir şekilde eğlenmesi için elimizden geleni yapmaya söz verdik. Personel sayımızı yarıya indirdik, paylaşımlı günlük tekne turlarında misafir sayımızı 20 kişi ile sınırlı tutmaya ve izole kullan at yiyecekler kullanmaya karar verdik. Bu yaz alınan önlemler gereği başka bir kararımız ise turlarımıza sadece aile ve çiftlerimizi almak oldu. Her gün mutlaka tura çıkmadan önce ve turdan geldikten sonra teknelerimizin dezenfekte edilecek ve gönül rahatlığıyla eğlenebileceksiniz. Eğer siz de bu yaz sağlığınızı riske atmamak ama eğlenmek ve yazın tadını çıkarmak istiyorsanız saat sabah 10:45’te bizimle Kekova-Üçağız köyünde buluşabilirsiniz! Özel turlar ve [URL="https://www.kekova-sailing.com/"]Kekova Üçağız tekne turu[/URL] hakkında bilgi almak için lütfen arayınız.

Rotamız:

Teknemiz Üçağız köyünden kalktıktan sonra ilk durağımız olan Akvaryum koyuna gidiyor. Burada yaklaşık yarım saatlik biz yüzme molasının ardından çay ve bisküvi ikramı ile birlikte kalkış yaparak Tershane koyu ve Batık Şehirden geçerek sıradaki durağımız olan Esmeralda Koyuna gidiyor. Bu mükemmel berrak koy ismini 1960 yılında Kekovaya ilk mavi yolculuğu yapmış olan tekneden alıyor. Buradan sonra Akdeniz foklarının uğrak yeri olan Korsan Mağarasından geçerek Gökkaya Koyuna doğru ilerliyoruz. Bu koyda yemek molamız için 1 saatlik bir süremiz oluyor. Misafirlerimiz için hazırladığımız balık, köfte veya tavuktan birini seçip yanında 5 çeşit köy yemeğiyle beraber karınlarını doyurduktan sonra isterlerse yüzebilir veya su sporlarından yararlanabilirler. Yemekler yendikten sonra sıradaki durağımız olan İkizler Koyunda yarım saatlik yüzme molası veriyoruz. Eğer burası fazla kalabalıksa üzülmeyin Hamidiye koyuna gideriz. Yüzme molamızdan sonra hediyelik eşya dükkanları ve güzeller güzeli kalesi ile meşhur olan minik köyümüz Simena Kale Köy’e geçiyoruz. Burada 1 saatlik molamızın ardından son durağımız olan Adalar Arası Koyu’nda son yüzme molamızı veriyoruz ve daha sonra teknemize binip bu güzel mavi hikâyenin başladığı yere geri dönüyoruz.

Sizde hemen tüm turları incelemek ve rezervasyon yapmak için [URL="https://www.kekova-sailing.com/"]www.kekova-sailing.com[/URL] adresine gelebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Kekova Tekne Turu Hizmetleri indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri Videosu, Kekova Tekne Turu Hizmetleri online izle, Kekova Tekne Turu Hizmetleri Bedava indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri Yükle, Kekova Tekne Turu Hizmetleri Hakkında, Kekova Tekne Turu Hizmetleri nedir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri Free indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri oyunu, Kekova Tekne Turu Hizmetleri download, Kekova Tekne Turu Hizmetleri Full indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri Full izle, Kekova Tekne Turu Hizmetleri Crack indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri nasıl yapılır, Kekova Tekne Turu Hizmetleri full oyna, Kekova Tekne Turu Hizmetleri yamaları, Kekova Tekne Turu Hizmetleri modları, Kekova Tekne Turu Hizmetleri harita modu, Kekova Tekne Turu Hizmetleri harita yaması, Kekova Tekne Turu Hizmetleri araba modu, Kekova Tekne Turu Hizmetleri araba yaması, Kekova Tekne Turu Hizmetleri skin indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri türkiye modu, Kekova Tekne Turu Hizmetleri türkiye modu indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri apk indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri android apk indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri para hileli apk indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri hileli apk, Kekova Tekne Turu Hizmetleri hileli apk indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri psd indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri psd download, Kekova Tekne Turu Hizmetleri haber, Kekova Tekne Turu Hizmetleri haber oku, Kekova Tekne Turu Hizmetleri haber izle, Kekova Tekne Turu Hizmetleri oyun haberleri, Kekova Tekne Turu Hizmetleri oyun hakkında, Kekova Tekne Turu Hizmetleri Kekova Tekne Turu Hizmetleri otobüs modu indir, Kekova Tekne Turu Hizmetleri otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Anevrizma Ameliyatsız Tedavi Hizmetleri burcualtinsoy 0 14 21.10.2021 00:05
Son Yorum: burcualtinsoy
  Ameliyatsız Prostat Tedavisi Hizmetleri burcualtinsoy 0 19 20.10.2021 03:13
Son Yorum: burcualtinsoy
  Su Arıtma Servisi Hizmetleri Erenbor 0 28 16.10.2021 22:41
Son Yorum: Erenbor
  AnimasyonVideo.com Animasyon, Seslendirme, Altyazı Hizmetleri kenan06 0 53 27.09.2021 16:33
Son Yorum: kenan06
  Özel İndesit Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmetleri griposter 0 59 21.09.2021 01:35
Son Yorum: griposter

Kekova Tekne Turu Hizmetleri konusu
Kekova Tekne Turu Hizmetleri Konusunun Linki Direk Link
Kekova Tekne Turu Hizmetleri Konusunun HTML Kodu HTML Link
Kekova Tekne Turu Hizmetleri Konusu BBCode Linki BBCode Link
Kekova Tekne Turu Hizmetleri Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2021 Designed by ModernHoca