Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(229 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
kmlyrdn
ÇAYLAK Oyuncu
ÇAYLAK Oyuncu
42 Konu
42 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 27.09.2021 16:34
Kişi: Erhan Kaleli
Konu: Kaleli Medya ve Yayın Evi
Tanıtım Özeti:

Merhaba;

Bugün sizlere son günlerde bir çok yerde gördüğünüz konudan bahsetmek istiyoruz. Sn; Erhan Kaleli geçmişi başarı ve emeklerle dolu, vatan aşkıyla Milletimize örnek olacak her çalışmada yer almıştır. Kendisi bir Gazi'dir. Vatanımız ve Milletimiz için canını hiçe sayan, bizlerin rahatı ve özgürlüğü için kendini biran dahi düşünmeden görevlerini yerine getirmiş ve emekli olduktan sonra yaptıkları da takdire şayan. Gelin birlikte Gazi Üstteğmen Erhan Kaleli'yi tanıyalım.


KALELİ MEDYA ve KALELİ MEDYA YAYINEVİ hakkında merak ettikleriniz:

30 Ekim 2018 tarihinde Erhan Kaleli tarafından
Ankara’da KALELİ MEDYA YAPIM adıyla kurulan şirket, 6 Mayıs 2020 tarihinde KALELİ MEDYA YAYINEVİ’ni de bünyesine katarak faaliyet alanlarını genişletti. 25 Aralık 2020 tarihinde ise KALELİ MEDYA YAPIM YAYIN DAĞITIM EĞİTİM DANIŞMANLIK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ. adını aldı. Yapım şirketi olarak sinema, dizi film, müzik klibi, sosyal mecra programları konularında farklı bir bakış açısıyla sektöre hizmet ve üretim sağlamayı hedefleyen şirket, yayınevi olarak ise yazar ve okur odaklı bir ilkeyle yayıncılık alanına çok çeşitli ve üretken bir katkı sağlamayı hedeflemektedir.

Yayınevinin halihazırda ve çok okunan kitapları:

-Bir De Şu Acıdan Bak-Özkan ÖNGEL
-Şizofren-Erhan KALELİ
-Keyifli Öğretmenlik-Dr. Necati YALÇIN
-Gezdiğim Ankara-Dr. Necati YALÇIN
-Solan Çiçekler-Hüsnü Zafer KÖMÜRCÜ
-A’dam Z’ye MSÜ-Zehra AK, Teoman MANSUROĞLU
-Can Kırıntısı-Erhan KALELİ
-Yalnızlık-Erhan KALELİ
-Askerî Okullara Giriş Sağlık Kılavuzu-Serkan KAZİ
-Polis Okullarına Giriş Sağlık Kılavuzu-Serkan KAZİ

KALELİ MEDYA’nın sahibi Erhan KALELİ kimdir?

Türk Asker, Yazar

Erhan KALELİ, 1990 yılında Ankara’da doğdu. 2009’da Kuleli Askerî Lisesini bitirdi. 2013 yılında Kara Harp Okulundan Subay ve Sistem mühendisi olarak mezun oldu. Jandarma Subayı olarak Tunceli, Diyarbakır ve Mardin’de bulunan Komando ve Jandarma Özel Harekat Birliklerinde görev yaptı. “Yaşayan Asker Ressamlar”ın bir üyesidir. Nusaybin’de meskun mahal operasyonlarında görev yaparken yaralandı. Vazife Malulü Gazi olarak Üsteğmen rütbesinde emekli oldu. Ekim 2018’de “KALELİ Medya Yapım”ı kurdu. Nisan 2020’de “KALELİ Medya Yayınevi”ni kurdu. İngilizce, İspanyolca, İtalyanca, Rusça ve Arapça bilmektedir.

Kaynaklar:
https://www.erhankaleli.com.tr
https://kalelimedya.com


[Resim: rsz_bas%CC%A7l%C4%B1ks%C4%B1z-2-1.png]

Anahtar Kelimeler
Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Videosu, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi online izle, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Bedava indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Yükle, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Hakkında, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi nedir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Free indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi oyunu, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi download, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Full indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Full izle, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Crack indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi nasıl yapılır, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi full oyna, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi yamaları, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi modları, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi harita modu, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi harita yaması, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi araba modu, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi araba yaması, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi skin indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi türkiye modu, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi türkiye modu indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi apk indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi android apk indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi para hileli apk indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi hileli apk, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi hileli apk indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi psd indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi psd download, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi haber, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi haber oku, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi haber izle, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi oyun haberleri, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi oyun hakkında, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi otobüs modu indir, Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  GENKO - Web Yazılım, Reklam ve Uygun sosyal medya hesapları speedz 0 6 19.01.2023 23:38
Son Yorum: speedz
  GENKO - Web Yazılım, Reklam ve Uygun sosyal medya hesapları fyztanitim 0 15 19.01.2023 17:00
Son Yorum: fyztanitim
  GENKO - Web Yazılım, Reklam ve Uygun sosyal medya hesapları advertseo 0 32 15.01.2023 16:57
Son Yorum: advertseo
  Sosyal Medya Paneli Erenbor 0 34 22.12.2022 01:57
Son Yorum: Erenbor
  Takipze’de Yüz Güldüren Sosyal Medya Paketleri nullsix 0 55 20.12.2022 17:37
Son Yorum: nullsix

Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi konusu
Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Konusunun Linki Direk Link
Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Konusunun HTML Kodu HTML Link
Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Konusu BBCode Linki BBCode Link
Kaleli Medya ve Kaleli Medya Yayınevi Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2023 Designed by ModernHoca