Güzellik Salonu Yönetimi Nedir?

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(59 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
burcualtinsoy
AKTİF Oyuncu
AKTİF Oyuncu
281 Konu
281 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 02.05.2022 23:36
Site Adı: Asistanim Online | Güzellik Salonu ve Kuaför Yönetim Sistemi

Site Adresi : asistanim.online

Site İçeriği & Amacı :

İşletmelerin müşterileri için randevu oluşturma, kayıt alma, adisyon takibi, müşteri sadakat takip sistemi gibi uygulamaları, kolay bir şekilde oluşturabildikleri inovatif bir yazılımdır. Yapay zeka destekli yazılım, salon yönetiminde sizin özel asistanınız dır. 7/24 yanınızda ve güzellik salonunuzun randevu, adisyon, müşterilerin aldıkları hizmetler, personellerin hangi işlemde olduğu, kaç dakika sonra yeni müşteri alabilecekleri gibi tüm sorularınızın cevaplarını dilediğiniz anda size iletmek için hazır durumdadır. Güzellik salonu yönetimi nedir? Asistanım Online en iyi güzellik salonu programı, yeni müşteri kaydından masraflara kadar her konuda size anlık bilgiler gönderir. Bu sayede siz tatilinizi yaparken ya da kendi özel işlerinizle ilgilenirken güzellik salonunuz otomasyon yönetimi emin ellerdedir. Asistanım Online güzellik salonu yönetim sistemi, müşterilerinize kendi randevularını seçme konusunda özgürlük sunmaktadır. Müşteriler kendilerine uygun olan saatleri sizin sayfanız dan kolayca planlayarak, size çok daha fazla etkin saatler yaratmanıza destek olur. Siz de işinize rahatça odaklanabilir ve uzun randevu planlama konuşmalarından kaybettiğiniz zamanı geri kazanarak diğer iş ve görüşmeleriniz için vakit yaratabilirsiniz.

Doğal Pazarlamadan da Faydalanmış Olursunuz

Güzellik salonu yönetimi nedir? Zaman sizin içinde çok önemlidir. Mesai saatinizi para kazanmaya ve yeni girişimcilikleri harcamış olursunuz. Müşterileriniz salonunuzda vermiş olduğunuz diğer hizmetleri de görerek değerlendirmek isteyebilirler, bu sayede doğal pazarlamadan da faydalanmış olursunuz. Paket hizmet alan müşterilerinizin ödemelerini sistem üzerinden takip edebilir, kalan seans alacaklarını görebilir, ödeme ayrıntılarını anlık takip ederek küçük hatırlatmalar yapabilirsiniz. Salon yönetim ve randevu sistemi sayesinde müşteriniz dilediği hizmeti tercih ettiği uzmandan almak, vaktini ve alacağı hizmeti kendince planlama özgürlüğü için fırsattır.

Müşteri Personel Koordinasyonun da Aksaklıklar Yaşanmaz

Güzellik salonu yönetimi nedir? Müşteri memnuniyeti daha randevu aşamasında başlamış olması salona artı puan olarak yansıyacaktır. Salon yönetim sistemi personellerinin de vaktini doğru kullanmasını sağlar. İşletmeye en verimli şekilde faydalı olmak adına program dahilinde işleyişi yürütürler. Müşteri personel koordinasyonun da aksaklıklar yaşanmaz. Randevu ve adisyon sistemlerinin birlikte kullanıldığı Asistanım Online güzellik salonu programı ve randevu sistemi sayesinde işletme hem müşterisini hem de personelini takip edip, müşteri sadakati, müşteri memnuniyeti, personel performansı gibi ölçütleri raporlayarak grafiklerle takip edebilmektedir.

Güzellik salonu yönetim programı sade, kolay ve anlaşılır bir tasarıma sahiptir. Programın ana sayfası bütün verileri bünyesinde bulundurarak bir bakışta kontrol edilebileceğiniz ve erişebileceğiniz bir kontrol panelini şeklinde tasarlanmıştır. Günlük randevular, açılan adisyonlar, verilen hizmetler ve hizmet veren personeller ile durumu müsait olan uzmanlarınızı tek sayfada görebilirsiniz. Yapılan ödemeleri görmekle birlikte kasa girişlerini anlık olarak takip edebilirsiniz. Gelir ve giderlerinizi dilediğiniz yerden telefon, tablet ya da bilgisayarınızdan her an kontrol edebilirsiniz.

Hangi Personeliniz Hizmet Seansında?

Güzellik salonu yönetimi nedir? Hangi uzmanınız şuan müsait yada seans esnasında olduğunu takip edebilir, gün sonunda personel raporu alarak gün içerisindeki personel performans bilgilerini değerlendirebilirsiniz. Güzellik merkezi programı full ile güzellik salonunuzu yönetmek ve kontrol etmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir. Randevularınızı ve müşterilerinizi yönetmek için pratik bir dijital çözüm ortağınız dır. Çevrim içi planlama ve müşteri portföyünüzün genişlemesini amaçlayan Güzellik Salon yönetimi programıdır. Asistanım online ile Güzellik salonunuzun verimliliğini artırın! Programlarınızı organize etmenizde ve planlamada verimliliği artırın. Tercih edilen saatlere ve çalışanlara yeni müşteriler ekleyerek salonunuzun profesyonelliğini, hizmet kapasitenizi ve müşteri hizmet sunumlarınızı geliştirin. Ekibinizin çevrim içi planlamasını yapmak için uygun olacak günleri ve saatleri otomatik olarak belirlemek, asistanim.online salon yönetimi programı ile işletmenizin verimliliğinin artırmasına olanak tanıyacaktır.

Anahtar Kelimeler
Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Videosu, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? online izle, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Bedava indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Yükle, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Hakkında, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? nedir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Free indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? oyunu, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? download, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Full indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Full izle, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Crack indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? nasıl yapılır, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? full oyna, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? yamaları, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? modları, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? harita modu, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? harita yaması, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? araba modu, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? araba yaması, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? skin indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? türkiye modu, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? türkiye modu indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? apk indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? android apk indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? para hileli apk indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? hileli apk, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? hileli apk indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? psd indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? psd download, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? haber, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? haber oku, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? haber izle, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? oyun haberleri, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? oyun hakkında, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? otobüs modu indir, Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Tuzla Güzellik Salonu Tavsiyesi burcualtinsoy 0 101 09.05.2022 02:58
Son Yorum: burcualtinsoy
  Bal nedir? Faydaları nelerdir? fyztanitim 0 51 05.05.2022 16:44
Son Yorum: fyztanitim
  Kripto Para Nedir fairplayer 0 45 05.05.2022 01:58
Son Yorum: fairplayer
  IQOS Nedir HasanAli 0 40 26.04.2022 15:15
Son Yorum: HasanAli
  Ataşehir Güzellik Merkezi orhanss 0 60 18.04.2022 23:07
Son Yorum: orhanss

Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? konusu
Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Konusunun Linki Direk Link
Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Güzellik Salonu Yönetimi Nedir? Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2022 Designed by ModernHoca