Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(305 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
semtr
YENİ Oyuncu
YENİ Oyuncu
6 Konu
6 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 04.10.2021 09:17
Günlük ev kiralama pazarı tüm dünyada ortalama %7 hızla büyüyen büyük bir turizm sektörü haline geldi. Türkiye’de ise özellikle günlük ev kiralama son 3 senede hızlı bir büyüme eğilimine girmeye başladı. Bu hızlı trend, tatil yörelerinde birçok yeni evin bu amaçla yapılması ile daha da hızlandı. 2016 yılı verilerine göre Avrupa günlük ev pazarının yıllık 26 milyar Euro değerinde olduğu kabul ediliyor. Türkiye’de ise bu rakamın yıllık 600 milyon dolar civarında yani günlük kiralık villa ve ev pazarı potansiyelinin beşte biri seviyesinde olduğu tahmin ediliyor.

[Resim: ln1wkge.jpg]

Günlük ev ve villa kiralama pazarının potansiyelinden bu kadar geride kalmasında, güncel veri eksikliği, doğru segmentasyon ve tabi ki eve ve ev sahibine olan güven en temel sebepler olarak öne çıkıyor.

2002 yılından beri seyahat acentalarına yazılım çözümü üreten Birdenbire Yazılımevi, kendi portföyündeki villa kiralaması yapan acentaların bu sorunlarına çözüm bulmak için yeni bir yatırıma imza attı. Geçen sene kendi yazılım alt yapısını kullanan Tursab üyesi acentaların günlük kiralık villa ve evlerini tek bir pazaryerinde Hemenkal ismi ile topladı. Son kullanıcılar ilgilendikleri bir bölgede kiralık ev aradıklarında o bölgedeki kurumsal firmaların villaları listeleniyor ( örneğin: Fethiye Günlük Kiralık Villa). Müşteri beğendiği bir eve rezervasyon talebi gönderdiğinde ise sistem otomatik olarak isteği ilgili seyahat acentasına yönlendiriyor. Kalkan’da günlük villa kiralama dediğinizde bu kez Kalkan’daki başka acentaların evlerini listeleyip, rezervasyon yapabiliyorsunuz. Bu sistem sayesinde günlük villa, ev kiralama pazarındaki güven sorunu, kurumsal firmalarla çözülmüş oluyor.

Seyahat acentaları, Birdenbire Yazılımevinin seyahat acentası otomasyonunu kullandıkları için bilgi güncellemeleri de insan hatasından uzak ve anlık yapılıyor. Acentalar villa ve ev bilgilerini, fiyatlarını güncellediği anda Hemenkal.com’daki bütün veriler anında güncelleniyor. Tatile çıkacak olan misafirler de, kiralayacakları villaların güncel bilgi ve fiyatlarına anında ulaşabiliyorlar.

Bu standart hizmetler dışında Hemenkal ayrıca tatil ve ev turizmi danışmanlığı hizmetleri de veriyor. Alanında uzman danışmanları, tatil planlarınızda konaklama ihtiyacınız için kiralık ev ya da kiralık villa gibi taleplerinizde size rehberlik yapıyor. Hemenkal’ın tatil bölgelerine hâkim danışmanları, istediğiniz tipte ve özelliklerdeki evi sizin için kısa sürede buluyor. Böylece farklı bölgelerdeki farklı beklentileri doğru segmentasyon ile güvenilir kurumlara yönlendirerek ev turizmindeki önemli sorunlardan birine daha çözüm buluyor.

Anahtar Kelimeler
Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Videosu, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com online izle, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Bedava indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Yükle, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Hakkında, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com nedir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Free indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com oyunu, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com download, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Full indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Full izle, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Crack indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com nasıl yapılır, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com full oyna, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com yamaları, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com modları, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com harita modu, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com harita yaması, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com araba modu, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com araba yaması, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com skin indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com türkiye modu, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com türkiye modu indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com apk indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com android apk indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com para hileli apk indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com hileli apk, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com hileli apk indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com psd indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com psd download, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com haber, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com haber oku, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com haber izle, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com oyun haberleri, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com oyun hakkında, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com otobüs modu indir, Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  En iyi Windows VDS Kiralama hizmetleri nullsix 0 2 Dün 17:38
Son Yorum: nullsix
  Havuzlu Villa - Muhafazakar Villalar ve Balayı villaları nullsix 0 3 26.01.2023 17:59
Son Yorum: nullsix
  Fethiye Villa Kiralama Sitesi burcualtinsoy 0 3 26.01.2023 17:39
Son Yorum: burcualtinsoy
  Gaziantep Oto Kiralama Hizmeti Erenbor 0 25 14.01.2023 00:42
Son Yorum: Erenbor
  Antalya havalimanı oto kiralama YigitAksu 0 30 13.01.2023 01:46
Son Yorum: YigitAksu

Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com konusu
Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Konusunun Linki Direk Link
Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Konusunun HTML Kodu HTML Link
Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Konusu BBCode Linki BBCode Link
Günlük Kiralık Villa - Ev Kiralama - hemenkal.com Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2023 Designed by ModernHoca