Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(515 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
turkans
YENİ Oyuncu
YENİ Oyuncu
19 Konu
19 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 22.04.2022 22:42Eminim ki hepiniz DC karakterlerinden biri olan kedi kadını tanıyorsunuz. Batman ile bağlantılı kurgusal bir karakter olan catwoman en üst seviyede çevikliğe sahip imkansızı başaran bir hırsızdı. Peki, bu süper kötü Catwoman karakterinin gerçek olduğunu söylesem. Dünyanın en usta hırsızı unvanını alan gerçek hayattaki süper kötülerden biri. Üç kıtada çok sayıda karmaşık dolandırıcılık ve soygunlar düzenledi. Nasıl dünyanın en usta hırsızı olduğunu ilginç hikayesini kabarık suç geçmişine rağmen nasıl 8 yıl hapis yattıktan sonra salıverildiğini anlatacağım.

Catwoman karakterine benzetilen ve dünyanın en usta hırsızı unvanını alan kişi bir kadın değildi. O Kanadalı bir adamdı. 1972 doğumlu ve halen daha yatta olan biri. Suç dosyası oldukça kabarık. Üç kıtada karmaşık dolandırıcılık ve soygunları düzenlemesiyle tanınan biri olması hatta on altı suçu kabul etmesine rağmen sadece 8 yıl hapiste yattıktan sonra salıverildi. Bir süreliğine Catwoman olarak anılmasının sebebi hiçbir güvenlik sistemine yakalanmamış hiçbir görgü tanığının olmamasından kaynaklandı.

Anahtar Kelimeler
Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Videosu, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı online izle, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Bedava indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Yükle, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Hakkında, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı nedir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Free indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı oyunu, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı download, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Full indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Full izle, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Crack indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı nasıl yapılır, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı full oyna, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı yamaları, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı modları, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı harita modu, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı harita yaması, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı araba modu, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı araba yaması, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı skin indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı türkiye modu, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı türkiye modu indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı apk indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı android apk indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı para hileli apk indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı hileli apk, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı hileli apk indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı psd indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı psd download, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı haber, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı haber oku, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı haber izle, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı oyun haberleri, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı oyun hakkında, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı otobüs modu indir, Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Gerçek hayattaki süper kötüler Joker den daha korkunç turkans 0 420 01.04.2022 22:08
Son Yorum: turkans
Video 2022 istanbul depremi olacak diyen İmam Rabbani gerçek değil! turkans 0 524 14.01.2022 22:33
Son Yorum: turkans

Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı konusu
Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Konusunun Linki Direk Link
Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Konusunun HTML Kodu HTML Link
Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Konusu BBCode Linki BBCode Link
Gerçek Hayatta Catwoman... O Dünyanın En Usta Hırsızı Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2023 Designed by ModernHoca