Dolandırıcı Medyumlar

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(26 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
herseydenvar
AKTİF Oyuncu
AKTİF Oyuncu
198 Konu
198 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 20.11.2022 21:29
[Resim: pexels-photo-4382707.jpeg?auto=compress&...;amp;dpr=1]
Elbette, medyumlar sürekli arayan ve başarısız onların büyü ile yardımcı bilinen yapılsa kadar terfi olmaz düşünüyorum. En iyi ortamlar onların hızını ve süresini ölçmek nedeni budur. Biz de bu konular üzerinde çalışıyoruz. Biz bu bilgileri sizinle paylaşmak ve size doğru insanı görüşme fırsatı verecektir. En iyi medyum diye bilinen


Dolandırıcı medyumlar ile birlikte ve aşağıdaki çalışmak çalıştıkları gibi ünlü hale gelmiştir büyü paylaşır. Her şeyden önce, bu ortamlar daha geniş bilginin insan olduğunu biliyoruz. Yaş açısından diğer medyalara göre daha yaşlı ve olgun olduğu tespit edilmiştir. Genellikle sizinle onlar aracılığıyla konuşan bir asistanları vardır. Bu bilgiyi aldım ve paylaşmak istiyorum. Bunları sizinle paylaşacak iyi bir öğretmen bulacağınızı umuyoruz.


Efekt büyüleri


Daha önce uygulanan büyülerin tutamayacağı efekt büyüsünü paylaşın. Dört yıllık bilgi birikimi ile mümkün olan en kısa büyüleri, en etkili büyüleri ve nasıl yapıldığını sizlerle paylaşacağız. Öncelikle bu büyülerin nasıl ve neden oluşturulduğuna bakalım.


Asur Büyüsü


Asur Büyüsü söz konusu olduğunda, birçok medyum bu büyüden etkilenmiştir. Büyünün temeli, bir insanı etkilemek, yönlendirmek, algısını yakalamak ve kontrol etmektir. Suriye büyüsü büyüleri 10 kat daha etkilidir. Bu yüzden bazı öğretmenler sihir işe yaramadığında bu kara sanatları kullanırlar. Suriye büyüsü son derece zor bir büyü türüdür ve dikkatli uygulama gerektirir. Medyum umut pak dolandırıcı medyumlar arasında bunu iddia edenlerden biridir.


 İnançlara ve yaşam deneyimlerine göre, Suriye büyüsünden etkilenenler belalardan ve felaketlerden kaçamazlar. Büyülerin tam potansiyellerini gerçekleştirmeden önce kırılmaları gerektiği bilinmektedir. Aksi takdirde, kalıcı manevi hasar kalacaktır. Ne yazık ki, bu tür büyücülerin nefret ve kinle dolu oldukları bilinmektedir. Çünkü genel olarak biri tarafından incitilen kişi ancak bu kadar kin ve nefreti içinde barındırabilir.


 Bu nedenle Süryanice büyülerin kendi isimleriyle etkili ve hızlı büyüler olduğu kanıtlanmıştır. Bazen insan sevdiklerini kaybeder. Sevgilisinden ayrılıp eşinden ayrılanlar bu büyülerden birinin sahibidir, açılış büyüsü. Bu büyü en az Suriyeli kadar etkilidir.


Kayıp Kişi Arama


 Kayıp Kişi Arama Magic adından da anlaşılacağı gibi kayıp, kayıp, ayrılmış ve kayıp kişileri aramak için yapılan sihirli bir işlemdir. Psişe ve psişe üzerinde kullanılan bu büyüde karşı tarafa yapılan baskının şekli bir illüzyondur. Gidenlerin kalplerini çağırın ve onları gidenlere geri getirin.


Bu çekiciliği yaratan üç harfin varlığıdır. Bu canlıların kullandığı şifa büyüleri, insanları bir mıknatıs gibi gidene, gidene çeker. Bu işlem sonucunda, bir kişi ayrıldığında veya ayrılan kişiye geri döndüğünde büyünün etkisi otomatik olarak kaybolur. Edinilen büyü iptal edildikten hemen sonra koruyucu bir büyü yapılır ve bu büyüyü uzun süre kullanamazsınız. Bunun bir diğer adı da bir engeldir.
 

Anahtar Kelimeler
Dolandırıcı Medyumlar indir, Dolandırıcı Medyumlar Videosu, Dolandırıcı Medyumlar online izle, Dolandırıcı Medyumlar Bedava indir, Dolandırıcı Medyumlar Yükle, Dolandırıcı Medyumlar Hakkında, Dolandırıcı Medyumlar nedir, Dolandırıcı Medyumlar Free indir, Dolandırıcı Medyumlar oyunu, Dolandırıcı Medyumlar download, Dolandırıcı Medyumlar Full indir, Dolandırıcı Medyumlar Full izle, Dolandırıcı Medyumlar Crack indir, Dolandırıcı Medyumlar nasıl yapılır, Dolandırıcı Medyumlar full oyna, Dolandırıcı Medyumlar yamaları, Dolandırıcı Medyumlar modları, Dolandırıcı Medyumlar harita modu, Dolandırıcı Medyumlar harita yaması, Dolandırıcı Medyumlar araba modu, Dolandırıcı Medyumlar araba yaması, Dolandırıcı Medyumlar skin indir, Dolandırıcı Medyumlar türkiye modu, Dolandırıcı Medyumlar türkiye modu indir, Dolandırıcı Medyumlar apk indir, Dolandırıcı Medyumlar android apk indir, Dolandırıcı Medyumlar para hileli apk indir, Dolandırıcı Medyumlar hileli apk, Dolandırıcı Medyumlar hileli apk indir, Dolandırıcı Medyumlar psd indir, Dolandırıcı Medyumlar psd download, Dolandırıcı Medyumlar haber, Dolandırıcı Medyumlar haber oku, Dolandırıcı Medyumlar haber izle, Dolandırıcı Medyumlar oyun haberleri, Dolandırıcı Medyumlar oyun hakkında, Dolandırıcı Medyumlar Dolandırıcı Medyumlar otobüs modu indir, Dolandırıcı Medyumlar otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Medyumlar ve Koruyucu Muska herseydenvar 0 19 20.11.2022 21:30
Son Yorum: herseydenvar
  Medyumlar Ne Yapar herseydenvar 0 15 20.11.2022 21:24
Son Yorum: herseydenvar

Dolandırıcı Medyumlar konusu
Dolandırıcı Medyumlar Konusunun Linki Direk Link
Dolandırıcı Medyumlar Konusunun HTML Kodu HTML Link
Dolandırıcı Medyumlar Konusu BBCode Linki BBCode Link
Dolandırıcı Medyumlar Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2022 Designed by ModernHoca