Diz Altı Protez Bacak Ürünleri

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(51 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
burcualtinsoy
AKTİF Oyuncu
AKTİF Oyuncu
281 Konu
281 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 13.04.2022 18:46
Site Adı: Luxmed Protez Kliniği

Site Adresi : luxmedprotez.com

Site İçeriği & Amacı :

Aktif vakumlu protezler, diz altı protez bacak için en kullanışlı protez bacak çeşididir. Vakum sayesinde hasta daya rahat etmektedir. Hasta ameliyat olduktan sonra 3 ay kadar bekledikten sonra geçici protez ayak çalışması yapılmaktadır. Ameliyat bittikten sonra dikişlerin alınması için beklenmesi gereklidir. Dikişler alındıktan sonra günlük egzersizler yapılmalıdır. Hem de fizik tedavi süreci başlar. Psikolojik ve fiziksel olarak protez işlemine hazırlık yapılmaktadır. Daha sonra ise tedavi başlar. Protez işlemleri için SGK'nın koyduğu şartlara uyum sağlandığında devlet ödemesi yapılmaktadır.

Vakum sistemli protezlerin kullanım ömrü 5 yıldır. Kullanıma bağlı olarak bu süre 7 ila 8 seneye kadar çıkmaktadır. Bu protezlerin garanti süresi ise 2 yıldır. Silikon materyallerin ise garanti süresi 6 aydır. Luxmed olarak, en kaliteli markaların hizmetini vermekteyiz. Teslim ettiğimiz protezle ilgili her sorununuz için 5 yıl boyunca teknik destek hizmeti de vermekteyiz. Kliniğimize aktif vakumlu protez için başvurduğunuzda gerekli tetkikler yapıldıktan sonra protez teslim süresi 1 hafta sürmektedir.

Diz altı protez bacak çeşitleri içerisinde; Ottobock diz altı aktif vakum sistemli protezler, Össur diz altı aktif vakum sistemli protezler ve yerli üretim protezler bulunmaktadır. En iyi diz altı protez diye bir durum yoktur. Diz altı protezlerin en iyisi hastaya en iyi uyum sağlayanıdır. Çoğunlukla hastaların en çok tercih ettiği protezler Ottobock ve Össur markalarının protezleridir. Karbon soketler kişiye özel olarak tasarlamaktadır. Hastanın kilo alması veya vermesi gibi durumlarda karbon soketin yenilenmesi gerekmektedir. Karbon soket 3 gün içerisinde yapılmaktadır.

Anahtar Kelimeler
Diz Altı Protez Bacak Ürünleri indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Videosu, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri online izle, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Bedava indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Yükle, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Hakkında, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri nedir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Free indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri oyunu, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri download, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Full indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Full izle, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Crack indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri nasıl yapılır, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri full oyna, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri yamaları, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri modları, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri harita modu, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri harita yaması, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri araba modu, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri araba yaması, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri skin indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri türkiye modu, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri türkiye modu indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri apk indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri android apk indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri para hileli apk indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri hileli apk, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri hileli apk indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri psd indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri psd download, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri haber, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri haber oku, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri haber izle, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri oyun haberleri, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri oyun hakkında, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Diz Altı Protez Bacak Ürünleri otobüs modu indir, Diz Altı Protez Bacak Ürünleri otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Replika Ayakkabı Ürünleri burcualtinsoy 0 37 30.04.2022 03:13
Son Yorum: burcualtinsoy
  Ballı Nargile Ürünleri Siparişi burcualtinsoy 0 50 27.04.2022 03:01
Son Yorum: burcualtinsoy
  Homm kozmetik ürünleri HasanAli 0 59 18.04.2022 02:50
Son Yorum: HasanAli
  En Güzel Konsol Setleri Ürünleri Siparişi burcualtinsoy 0 62 04.04.2022 02:45
Son Yorum: burcualtinsoy
  Max Molly Tasma Ürünleri burcualtinsoy 0 72 27.03.2022 18:45
Son Yorum: burcualtinsoy

Diz Altı Protez Bacak Ürünleri konusu
Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Konusunun Linki Direk Link
Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Konusunun HTML Kodu HTML Link
Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Konusu BBCode Linki BBCode Link
Diz Altı Protez Bacak Ürünleri Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2022 Designed by ModernHoca