Dağhan Sağlam Kimdir ?

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(36 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
osman75
YENİ Oyuncu
YENİ Oyuncu
6 Konu
6 Mesaj
0 Rep

Konu Tarihi: 15.02.2021 01:55
15 Mayıs 1991 tarihinde Kadıköy, İstanbul doğumlu, aslen Trabzonlu olan milli atlet, spor hayatına 1999 yılında Kick Boks ve daha sonra Muay Thai branşı ile Marmara Spor Kulübünde başlamıştır.Suadiye muay thai kursu, Suadiye kick boks kursu,
Suadiye boks kursu
eğitimleri vermektedir.

Bu tarihten itibaren 2005-209 yılları arasında; Kick boks ve Muay Thai Branşlarında İstanbul, Marmara ve Türkiye Şampiyonalarına katılmış, birçok kez derece ile şampiyonluklar kazanma başarısını göstermiş ve Türkiye Milli Takımına seçilip Avrupa Arenasında da ülkemizi başarıyla temsil etmiştir.

Avrupa 4. lüğü de bulunan ve genç yaşında dikkatleri üzerine çeken Milli atlet İngiltere, Hollanda, Fransa gibi birçok avrupa ülkesinden sponsorluk teklifi almasına karşın ailevi sebepler nedeniyle kariyerine ülkesinde devam etmiştir.

Liseyi bitirdikten sonra Milli Sporcu olarak Haliç Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokuluna %100 burslu olarak girmiş fakat hem yurtiçinde hem yurtdışında turnuvaların yoğunluğu sebebi ile okuluna ara verip kariyerinde basamakları hızlıca tırmanmaya devam etmiştir.

Uzun yıllar boyunca Tayland’da,Bangkok, Pattaya, Phuket gibi şehirlere birçok kez gidip, hem Yokkao, Tiger Muay Thai gibi tanınmış kamplarda idmanlar gerçekleştirmiş hem de Muay Thai’nin dünya çapında bilinen isimlerinden eğitim almıştır. Aldığı eğitimleri de bu ustalarla müsabakalara çıkarak başarısını perçinleyen Milli Atlet, Tayland Kral Kupasında da dövüşüp başarı elde eden nadir Türk sporcular arasında yer almaktadır.

Başta Tayland olmak üzere; İngiltere, Hollanda, Fransa gibi bir çok Avrupa arenasında ülkemizi temsil edip, büyük başarılara ve şampiyonluklara uzanan milli atlet son katıldığı Avrupa Şampiyonası finallerinde kafasına aldığı ağır bir darbe sonucu profesyonel dövüş kariyerine ara vererek antrenörlükle spor hayatına devam etmiştir.

Günümüze kadar yüzlerce öğrenciye verdiği eğitimlerle deneyimlerini aktarmış, ülkemize nice başarılar ve Milli Sporcular kazandırmıştır.

Anahtar Kelimeler
Dağhan Sağlam Kimdir ? indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? Videosu, Dağhan Sağlam Kimdir ? online izle, Dağhan Sağlam Kimdir ? Bedava indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? Yükle, Dağhan Sağlam Kimdir ? Hakkında, Dağhan Sağlam Kimdir ? nedir, Dağhan Sağlam Kimdir ? Free indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? oyunu, Dağhan Sağlam Kimdir ? download, Dağhan Sağlam Kimdir ? Full indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? Full izle, Dağhan Sağlam Kimdir ? Crack indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? nasıl yapılır, Dağhan Sağlam Kimdir ? full oyna, Dağhan Sağlam Kimdir ? yamaları, Dağhan Sağlam Kimdir ? modları, Dağhan Sağlam Kimdir ? harita modu, Dağhan Sağlam Kimdir ? harita yaması, Dağhan Sağlam Kimdir ? araba modu, Dağhan Sağlam Kimdir ? araba yaması, Dağhan Sağlam Kimdir ? skin indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? türkiye modu, Dağhan Sağlam Kimdir ? türkiye modu indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? apk indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? android apk indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? para hileli apk indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? hileli apk, Dağhan Sağlam Kimdir ? hileli apk indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? psd indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? psd download, Dağhan Sağlam Kimdir ? haber, Dağhan Sağlam Kimdir ? haber oku, Dağhan Sağlam Kimdir ? haber izle, Dağhan Sağlam Kimdir ? oyun haberleri, Dağhan Sağlam Kimdir ? oyun hakkında, Dağhan Sağlam Kimdir ? Dağhan Sağlam Kimdir ? otobüs modu indir, Dağhan Sağlam Kimdir ? otobüs yaması indir

Dağhan Sağlam Kimdir ? konusu
Dağhan Sağlam Kimdir ? Konusunun Linki Direk Link
Dağhan Sağlam Kimdir ? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Dağhan Sağlam Kimdir ? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Dağhan Sağlam Kimdir ? Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2021 Designed by ModernHoca