Corona Nasıl Yayılır

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(353 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
KaptaN_38
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR GRAFİKER 
124 Konu
174 Mesaj
414 Rep

1
Konu Tarihi: 17.10.2021 21:32
Corona Nasıl Yayılır

Koronavirüs hastalığı ya da günümüzde artık herkesin bildiği bilimsel adı ile covid-19, SARS-cov-2 olarak bilinen virüsünün sebep olduğu son derece bulaşıcı bir virüs türü, diğer ifade ile de hastalıktır. Son 2 yıldır özellikle tüm dünyada etkisini hissettiren haber 24, virüs olarak bulaştığı kişilerde bazen ölümcül yaralar açmakta hatta kişinin hayatını kaybetmesine neden olmaktadır. Bu hastalığa yakalanmış olan kişilerin bir çoğu genel olarak bunu hafif ve orta düzeyde semptomlar sayesinde atlatır ve hatta ekstra bir tedaviye ihtiyaç duymazlar. Ancak sözünü ettiğimiz üzere bazı kişiler ise bu hastalık ile ciddi şekilde hasta olmakta ve kesinlikle de tıbbi bir müdahaleye ihtiyaç duymaktadırlar. Hastalığın yayılması hakkında da kısaca bilgi vermek gerekiyor.

Özellikle haberler virüse yakalanan kişinin öksürmesi bunun yanında hapşırması ve hatta konuşması ile birlikte, yine nefes alması anında burnunda ya da ağzından çıkan küçük sıvıcıklar ile bu hastalık hızlı biçimde yayılabilir. Bahsetmiş olduğumuz bu sıvıların boyutu oldukça küçük olup gözle görülmesi de neredeyse mümkün değildir.

Yine en çok bilinen yayılma yollarından biri de, hastalığı olan birinin yanında olursanız farkında olmadan o virüsü soluyabilir ya da virüsün temas ettiği bir yüzeye dokunacak da hasta olabilirsiniz. Virüsün bulunduğu yere temas ettikten sonra elinizi, gözlerinize ağzınıza ya da burnunuza son dakika haberleri bir kez olsun dokunursanız farkında olmadan hasta olabilirsiniz. Özellikle de kapalı alanlarda ya da kalabalık ortamlarda virüsün çok daha hızlı yayıldığı da kanıtlanmış bilimsel bir veridir.

KaptaN_38 Adlı kullanıcın imzası

Still Alive.


Anahtar Kelimeler
Corona Nasıl Yayılır indir, Corona Nasıl Yayılır Videosu, Corona Nasıl Yayılır online izle, Corona Nasıl Yayılır Bedava indir, Corona Nasıl Yayılır Yükle, Corona Nasıl Yayılır Hakkında, Corona Nasıl Yayılır nedir, Corona Nasıl Yayılır Free indir, Corona Nasıl Yayılır oyunu, Corona Nasıl Yayılır download, Corona Nasıl Yayılır Full indir, Corona Nasıl Yayılır Full izle, Corona Nasıl Yayılır Crack indir, Corona Nasıl Yayılır nasıl yapılır, Corona Nasıl Yayılır full oyna, Corona Nasıl Yayılır yamaları, Corona Nasıl Yayılır modları, Corona Nasıl Yayılır harita modu, Corona Nasıl Yayılır harita yaması, Corona Nasıl Yayılır araba modu, Corona Nasıl Yayılır araba yaması, Corona Nasıl Yayılır skin indir, Corona Nasıl Yayılır türkiye modu, Corona Nasıl Yayılır türkiye modu indir, Corona Nasıl Yayılır apk indir, Corona Nasıl Yayılır android apk indir, Corona Nasıl Yayılır para hileli apk indir, Corona Nasıl Yayılır hileli apk, Corona Nasıl Yayılır hileli apk indir, Corona Nasıl Yayılır psd indir, Corona Nasıl Yayılır psd download, Corona Nasıl Yayılır haber, Corona Nasıl Yayılır haber oku, Corona Nasıl Yayılır haber izle, Corona Nasıl Yayılır oyun haberleri, Corona Nasıl Yayılır oyun hakkında, Corona Nasıl Yayılır Corona Nasıl Yayılır otobüs modu indir, Corona Nasıl Yayılır otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Kök Hücre Tedavisi Nedir? Nasıl Yapılır? burcualtinsoy 0 7 03.12.2023 13:47
Son Yorum: burcualtinsoy
  Yüksel Büküşoğlu Kimdir? Kök Hücre Tedavisi - SVF Tedavisi Nasıl Yapılır? burcualtinsoy 0 11 26.11.2023 10:58
Son Yorum: burcualtinsoy
  Midede İltihap ve İğne Batması: Neden Olur ve Nasıl Tedavi Edilir? herseydenvar 0 20 22.11.2023 23:40
Son Yorum: herseydenvar
  Dize Kök Hücre Tedavisi Nedir? Nasıl Yapılır? burcualtinsoy 0 40 28.10.2023 13:36
Son Yorum: burcualtinsoy
  Medyumlar: Kimdir, Ne Yaparlar ve Nasıl Çalışırlar? herseydenvar 0 24 23.10.2023 23:26
Son Yorum: herseydenvar

Corona Nasıl Yayılır konusu
Corona Nasıl Yayılır Konusunun Linki Direk Link
Corona Nasıl Yayılır Konusunun HTML Kodu HTML Link
Corona Nasıl Yayılır Konusu BBCode Linki BBCode Link
Corona Nasıl Yayılır Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2023 Designed by ModernHoca