Çocuklarda Biorezonans

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(16 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
Erenbor
HIZLI Oyuncu
HIZLI Oyuncu
144 Konu
144 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 19.11.2022 23:58
Biorezonans bebeklikten itibaren tüm yaş gruplarına kadar tüm yaş gruplarına uygulanabilen bir tedavi yöntemidir. Çocuklarda sık görülen alerjilerin tedavisi adına ve bağışıklığın kuvvetlendirilmesi için tercih edilebiliyor. Kimi ebeveynler ise ileride çocuklarının sorun yaşamaması adına çocuk yaşta ağır metallerin atılması adına da çocuklarda biorezonans tedaviyi sağlatıyor.
İhtiyacı olan her yaş grubuna uygulanabilir olduğu gibi hiçbir kimseye de herhangi bir yan etki bırakmamaktadır. Biyorezonansın endojen formunda, varsayılan salınımlar el ve ayak elektrotları aracılığıyla toplanır ve elektronik bir ters çevirmeden sonra terapötik amaçlar için vücuda geri iletilir.
Eksojen formda, biyoaktif maddelerin varsayılan salınımları, insan organizmasında terapötik amaçlar için bir elektronik ters çevirme (örn. alerjenler) veya amplifikasyondan (örn. nozodlar) sonra iletilir. Yaklaşık 30 yıldır eksojen biorezonans terapisi, dünyanın her yerinde alerjik hastalıklardan (örneğin bronşiyal astım, alerjik rinit, egzama) muzdarip çocuklarla terapi için kullanılmaktadır.
Özet olarak ve biyorezonans tedavisi raporlarındaki klinik sonuçların değerlendirilmesi için aşağıdaki literatüre sahibiz: Çocuklarla alerji tedavisinin klinik etkinliğine dair net kanıtlar sunan dokuz kontrolsüz ve beş kontrollü klinik çalışma. Bu denemeler, dünyanın her yerindeki üniversitelerde, hastanelerde ve tıbbi uygulamalarda hekimler ve bilim adamları tarafından yürütülmüştür.

Çocuklarda Yan Etki
Yazarın raporuna göre dokuz kontrolsüz (1050 hasta) ve üç kontrollü çalışma (537 hasta) sınırsız pozitiftir. Yazarın vardığı sonuca göre iki kontrollü çalışma (74 hasta) negatif olarak değerlendirilmiştir. Ancak bu raporlarda bile biorezonans tedavisinin klinik etkinliğine dair bazı kanıtlar vardır. Sonuçlarda özellikle dikkate değer olan, denemelerdeki probandların yaşına göre etkinliğin açık ve güçlü bir şekilde bağlı olmasıdır. Probandlar ne kadar gençse, biorezonans tedavisinin etkinliği o kadar yüksek olur.

Anahtar Kelimeler
Çocuklarda Biorezonans indir, Çocuklarda Biorezonans Videosu, Çocuklarda Biorezonans online izle, Çocuklarda Biorezonans Bedava indir, Çocuklarda Biorezonans Yükle, Çocuklarda Biorezonans Hakkında, Çocuklarda Biorezonans nedir, Çocuklarda Biorezonans Free indir, Çocuklarda Biorezonans oyunu, Çocuklarda Biorezonans download, Çocuklarda Biorezonans Full indir, Çocuklarda Biorezonans Full izle, Çocuklarda Biorezonans Crack indir, Çocuklarda Biorezonans nasıl yapılır, Çocuklarda Biorezonans full oyna, Çocuklarda Biorezonans yamaları, Çocuklarda Biorezonans modları, Çocuklarda Biorezonans harita modu, Çocuklarda Biorezonans harita yaması, Çocuklarda Biorezonans araba modu, Çocuklarda Biorezonans araba yaması, Çocuklarda Biorezonans skin indir, Çocuklarda Biorezonans türkiye modu, Çocuklarda Biorezonans türkiye modu indir, Çocuklarda Biorezonans apk indir, Çocuklarda Biorezonans android apk indir, Çocuklarda Biorezonans para hileli apk indir, Çocuklarda Biorezonans hileli apk, Çocuklarda Biorezonans hileli apk indir, Çocuklarda Biorezonans psd indir, Çocuklarda Biorezonans psd download, Çocuklarda Biorezonans haber, Çocuklarda Biorezonans haber oku, Çocuklarda Biorezonans haber izle, Çocuklarda Biorezonans oyun haberleri, Çocuklarda Biorezonans oyun hakkında, Çocuklarda Biorezonans Çocuklarda Biorezonans otobüs modu indir, Çocuklarda Biorezonans otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Biorezonans Tedavisi benaykt 0 83 25.08.2022 22:03
Son Yorum: benaykt

Çocuklarda Biorezonans konusu
Çocuklarda Biorezonans Konusunun Linki Direk Link
Çocuklarda Biorezonans Konusunun HTML Kodu HTML Link
Çocuklarda Biorezonans Konusu BBCode Linki BBCode Link
Çocuklarda Biorezonans Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2022 Designed by ModernHoca