Cahit ARF Kimdir?

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(25 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
Erenbor
HIZLI Oyuncu
HIZLI Oyuncu
144 Konu
144 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 18.11.2022 02:17
Selanik’te dünyaya gelmiş olan Cahit Arf, ilkokulda başarılı bir deha olarak görüldüğünden dolayı 5 sınıf öğretmeni tarafından matematiğe yönlendirilmiştir. Lisede ise artık matematik konusunda arkadaşlarının bile çözemediği soruları kolayca çözen Arf, bu yeteneği sayesinde dikkatleri üzerine çekerek eğitimine St.Louis Lisesinde devam etmesi amacıyla Fransa’ya gönderilmiştir. Buradaki 3 yıllık eğitimi iki yıl gibi kısa bir sürede tamamlayarak Türkiye’ye tekrardan dönen Cahit Arf yine Türkiye’den Avrupa’ya sınavla gönderilecek öğrenciler arasında girmiştir. Tekrardan Fransa’ya gelerek bilim adamlarının yetiştirildiği École Normale Supérieure’de okumaya başlamıştır.
Yüksek eğitimi sonrasında tekrardan ülkemize dönen Arf, GS üniversitesinde hocalık, İstanbul Üniversitesinde Matematik Kürsüsü ’ne seçilmiştir.
Matematik her insan için çok zor olabiliyorken Arf, için oldukça basit olmaya başlamıştır. Çok zor matematik sorularında bile tek başına çalışmış olan Arf, bugün matematik konusunda oldukça ileri derecede bilgiye sahiptir.
Bilgi Veren Site
Biz bilgi sitesi olarak hayata değer katabilecek her türlü bilgiyi sitemizde yayınlamaya özen gösteriyor. Türkiye’nin ve dünyanın değerli olan birçok güzelliğinden insanların halen haberlerinin olmaması büyük bir acı olabilir, ancak bir az da olsa merak edilen konulardan güncel bilgilere varıncaya kadar her konuda kullanıcılarımıza doğru bilgileri vermek için araştırır ve yayınlarız. Hazırladığımız içerikler doğru ve günceldir. Bu nedenle buradan okuyacağınız herhangi bir bilgi için kesin doğru demekte yerinde olacaktır.

Anahtar Kelimeler
Cahit ARF Kimdir? indir, Cahit ARF Kimdir? Videosu, Cahit ARF Kimdir? online izle, Cahit ARF Kimdir? Bedava indir, Cahit ARF Kimdir? Yükle, Cahit ARF Kimdir? Hakkında, Cahit ARF Kimdir? nedir, Cahit ARF Kimdir? Free indir, Cahit ARF Kimdir? oyunu, Cahit ARF Kimdir? download, Cahit ARF Kimdir? Full indir, Cahit ARF Kimdir? Full izle, Cahit ARF Kimdir? Crack indir, Cahit ARF Kimdir? nasıl yapılır, Cahit ARF Kimdir? full oyna, Cahit ARF Kimdir? yamaları, Cahit ARF Kimdir? modları, Cahit ARF Kimdir? harita modu, Cahit ARF Kimdir? harita yaması, Cahit ARF Kimdir? araba modu, Cahit ARF Kimdir? araba yaması, Cahit ARF Kimdir? skin indir, Cahit ARF Kimdir? türkiye modu, Cahit ARF Kimdir? türkiye modu indir, Cahit ARF Kimdir? apk indir, Cahit ARF Kimdir? android apk indir, Cahit ARF Kimdir? para hileli apk indir, Cahit ARF Kimdir? hileli apk, Cahit ARF Kimdir? hileli apk indir, Cahit ARF Kimdir? psd indir, Cahit ARF Kimdir? psd download, Cahit ARF Kimdir? haber, Cahit ARF Kimdir? haber oku, Cahit ARF Kimdir? haber izle, Cahit ARF Kimdir? oyun haberleri, Cahit ARF Kimdir? oyun hakkında, Cahit ARF Kimdir? Cahit ARF Kimdir? otobüs modu indir, Cahit ARF Kimdir? otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  İTO Meclis Üyesi Musa Evin Kimdir? KaptaN_38 0 53 02.11.2022 02:07
Son Yorum: KaptaN_38
  Erhan Kaleli Kimdir? burcualtinsoy 0 72 13.09.2022 17:13
Son Yorum: burcualtinsoy
  Tekmak İstif Makinaları Kimdir? nullsix 0 93 03.09.2022 17:38
Son Yorum: nullsix
  Nurettin Yüksel Kimdir? teomantekbas 0 120 24.05.2022 18:38
Son Yorum: teomantekbas
  Tarık AKAT Kimdir? Biyografı, Paralimpik Halterci... megahome 0 162 10.05.2022 11:16
Son Yorum: megahome

Cahit ARF Kimdir? konusu
Cahit ARF Kimdir? Konusunun Linki Direk Link
Cahit ARF Kimdir? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Cahit ARF Kimdir? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Cahit ARF Kimdir? Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2022 Designed by ModernHoca