Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti!

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(38 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
nullsix
USTA Oyuncu
USTA Oyuncu
891 Konu
891 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 13.03.2024 17:06
Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti!

Blockchain tabanlı teknolojilerin gelişimini destekleme çalışmalarını sürdüren Bitci, NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre ederek token’ı multichain bir dijital varlık hâline getirdi.

[Resim: 2325117312.jpeg]

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsalarından Bitci, NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre ederek token’ı multichain bir dijital varlık hâline getirdi. Ekosistem tarafından önemli bir gelişme olarak kabul edilen bu entegrasyon sonrasında ise NPAI Token’ın fiyatında yüzde bini aşkın bir artış kaydedildi.

Geçtiğimiz yıl temmuz ayında listelenen NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre eden Bitci Borsa, yeni bir ekosisteme giriş yaparak projeyi daha geniş kitlelere yaymayı hedefliyor. Arbitrum ağının entegre edilmesiyle multichain bir ürün olan token, bu gelişme sonrasında büyük bir artış göstererek daha fazla kullanıcıya erişti. Aynı zamanda işlemlerin daha hızlı olmasına ve maliyetlerin azalmasına yönelik çözüm getirdi.

Arbitrum, ölçeklendirme ve hız sorunlarına yenilikçi bir çözüm sunuyor

Dünyanın önde gelen Layer 2 ağlarından biri olan Arbitrum, Ethereum ağındaki ölçeklendirme ve hız sorunlarına yenilikçi bir çözüm sunuyor. Offchain Labs tarafından geliştirilen bu platform, merkeziyetsiz ve güvenli yapıları korurken işlemlerin hızını artırmayı ve maliyetlerini düşürmeyi amaçlıyor. Ethereum ağında çalışan merkeziyetsiz uygulama ve akıllı kontratlar, tıkanıklıklara ve ölçeklenebilirlik sorunlarına yol açabiliyor. Temelde bir roll-up teknolojisi olan Arbitrum ise bu sorunlara çözüm getiriyor. Ethereum işlemlerini toplayarak ölçeklenebilir ve daha maliyetsiz olan Layer 2 de yürüten Arbitrum roll-up teknolojisi, Layer 2 zincirinde tamamlanan işlemleri Ethereum ağına göndererek ihlal içeren işlemlerin tespitini kolaylaştırıyor.

Blockchain teknolojisi ve yapay zekâ entegrasyonlu bir platform: NeuroPulseAI

Blockchain teknolojisi ve yapay zekâ entegrasyonunu kullanarak kullanıcıların NeuroPulseAI’da komutla görsel hazırlamasına ve paylaşmasına olanak tanıyan proje, kullanıcıların yaratıcılıklarını ortaya çıkarabildikleri bir platform olarak öne çıkıyor. Dijital içerik üretimi ve paylaşımı hızlı bir biçimde artarken, görsel içerikler sosyal medya platformlarında büyük bir önem taşıyor. İlgi çekici ve orijinal görseller oluşturmak isteyen kullanıcılar için bir platform sunan NeuroPulseAI, görsellerin güvenli bir biçimde saklanmasını ve paylaşılmasını sağlarken, akıllı kontratlarla da platformdaki etkileşimlerin kaydedilmesine ve otomatikleştirilmesine olanak tanıyor.

Anahtar Kelimeler
Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Videosu, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! online izle, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Bedava indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Yükle, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Hakkında, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! nedir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Free indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! oyunu, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! download, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Full indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Full izle, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Crack indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! nasıl yapılır, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! full oyna, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! yamaları, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! modları, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! harita modu, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! harita yaması, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! araba modu, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! araba yaması, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! skin indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! türkiye modu, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! türkiye modu indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! apk indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! android apk indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! para hileli apk indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! hileli apk, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! hileli apk indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! psd indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! psd download, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! haber, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! haber oku, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! haber izle, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! oyun haberleri, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! oyun hakkında, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! otobüs modu indir, Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Yasadaki Boşluk, Hisseli Arsadan Pay Alan 12 Aileyi Mağdur Etti burcualtinsoy 0 17 06.04.2024 22:36
Son Yorum: burcualtinsoy
  Yasadaki Boşluk, Hisseli Arsadan Pay Alan 12 Aileyi Mağdur Etti fyztanitim 0 15 05.04.2024 17:37
Son Yorum: fyztanitim
Star Borsaradar.com Borsa Analizleri, Canlı Borsa, En Çok Kazandıran Hisseler kenan06 0 24 24.03.2024 02:04
Son Yorum: kenan06
  Canlı Borsa Verileri ve Hisse Senedi Yorumları fyztanitim 0 40 09.03.2024 14:39
Son Yorum: fyztanitim
  Bitci, Türkiye Omurilik Felçlileri Derneği'ne destek için TOFD Token’ı arz ediyor nullsix 0 72 12.02.2024 21:00
Son Yorum: nullsix

Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! konusu
Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Konusunun Linki Direk Link
Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Konusunun HTML Kodu HTML Link
Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Konusu BBCode Linki BBCode Link
Bitci Borsa NPAI Token’a Arbitrum ağını entegre etti! Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2024 Designed by ModernHoca