Ankara Şömineci

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(503 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
skirubo
HIZLI Oyuncu
HIZLI Oyuncu
158 Konu
158 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 12.02.2021 03:13
Piyasada binlerce farklı elektrikli şömine var. Tüm ürünlerde olduğu şeklinde bazıları diğerlerinden daha iyidir ve hepsi farklı zevklere ve gereksinimlere uyacak şekilde farklı özellikler sunar. Mevcut çok sayıda farklı seçenek olduğundan, kalite çok önemlidir. Çoğu üründe olduğu şeklinde - ödediğinizin karşılığını alırsınız. İnternete girip Amazon'da 200 dolarlık bir elektrikli şömine sipariş edebilirsiniz; ancak asla firmamızın ürettiği, kaliteli işçiliği, sıcaklığı ve güzelliği ile eşleşmeyecektir.

Kalitenin yanında, elektrikli bir şömine için alışveriş yaparken göz önünde bulundurulması gereken biroldukça şey var. En önemli şey ne aradığınızı anlamaktır. Yerleşik bir elektrikli şömine ister misiniz? En gerçekçi elektrikli şömineyi mi aramıştınız? Yoksa maksimum ısıtan elektrikli şömineyi mi istiyorsunuz? Maksimum ilgilendiğiniz şey, sizin için en iyi şömineyi seçmenize yardımcı olacaktır! Ankara Şömineci ile sizlere en iyi şömine seçme kriterlerini listeledik

Hangi elektrikli şöminenin satın alınacağını araştırırken dikkate alınması gereken 6 temel faktör belirledik.

Dahili Isıtıcı (Isı Çıkışı)
Şekillendirme
Cam Görüntüleme Boyutu
Firebox Derinliği
Aydınlatma Varyasyonlarının SayısıTahmini yıllık Maliyet

Dahili Isıtıcı (Isı Çıkışı)
Isı çıkışı BTU'lar yada İngiliz Termal Birimlerinde ölçülür. BTU çıktısı ne kadar yüksekse, bir şömine o kadar fazla ısı üretir. Tipik olarak elektrikli şömineler 1.000 ila 7.000 BTU arasında herhangi bir birim üretecektir. Karşılaştırıldığında, bir gazlı şömine 19.000 ila 48.000 BTU içinde birim üretebilir.

Elektrikli şöminelerde ısı, dahili bir ısıtıcıdan üretilir. BTU çıkışı, ısıtıcının kW tüketimi ile ölçülebilir. Şöminenin kW tüketimi ne kadar yüksekse, dahili ısıtıcı tarafından o denli fazla ısı (BTU) üretilecektir. 1 kW, ortalama 3.400 BTU'dur.

Elektrikli şöminelerin güzel bir özelliği, ısıtmalı veya ısıtmasız kullanılabilmesidir. Isı olmadan koşmayı seçerseniz, güzel ambiyansını korurken, şöminenin toplam enerji tüketimini önemli ölçüde azaltırsınız.

Tipik olarak bir üreticinin elektrikli şömineler serisi, çeşitli boyutlarda aynı BTU'ları üretecektir. Örneğin aynı firmaya ait farklı şömine modelerinin tümü aynı 2 kW dahili ısıtıcıyı içerebilir.

Şekillendirme

İnsanların çoğu çekici görselliği için elektrikli bir şömine satın alıyor. Elektrikli şömineler, ısı çıkışı açısından geleneksel Gazlı yada odunla yanan şöminelerle rekabet edemedikleri için, konu yenilikçi tasarım, aydınlatma ve estetik olduğunda rekabet eder. çağıl, temiz estetiğiyle şömine modellerimiz, şık ve çağdaş bir çatı katı veya geleneksel tarzdaki bir çiftçiye mükemmel şekilde uygundur.

Cam Görüntüleme Boyutu

Ödediğinizden daha fazlasını alın, manzara! Daha geniş bir cam izleme alanı, daha çok alev efektini görebileceğiniz ve şöminenizin sıcaklığını, konforunu ve ambiyansını daha iyi deneyimleyebileceğiniz anlamına gelir. Birçok şömine üreticisi büyük yanma odası çerçeve boyutlarına haizdir, sadece görüntüleme alanını hakkaten azaltan hacimli çerçevelere ve çevrelerine haizdir, bu yüzden daha fazlasını ödersiniz, sadece daha azını alırsınız!

Firebox Derinliği

Elektrikli bir şöminedeki derinlik, gerçek alevlerin imasını meydana getirmeye yardımcı olan en önemli hususlardan biridir. Piyasaya sürülen ilk elektrikli şömineler, TV benzeri profillerle çok inceydi. Bu ince elektrikli şömineler zayıf, belli ki feyk alev efektleri üretti. Modern elektrikli şömineler, gerçekte hemen hemen ayırt edilemeyen alevler yaratmak için derinliğe ve gelişmiş LED teknolojisine güveniyor!

Elektrikli şömine modellerimiz, gerçekçi bir ateş ekranı oluşturmak için derin ateş kutusunu kullanır. Gerçek bir şöminenin görünümünü ve hissini yaratmak için kristaller, kütükler ve çakıl taşları dahil olmak üzere tamamen özelleştirilebilir bir Yakıt yatağı seçenekleriyle birleştirin!

Aydınlatma Varyasyonlarının Sayısı

Elektriğin faydalarından biri, aydınlatma ekranını özelleştirme kabiliyetidir. Artık geleneksel sarı / turuncu alevlerle sınırlı değilsiniz. Artık buz mavisi, yeşil, mor, turuncu, sarı yada yukarıdakilerin herhangi bir kombinasyonunu seçebilirsiniz. Hakkaten türünün tek örneği bir görsel tecrübe için yukarı ve aşağı aydınlatma için tamamlayıcı / zıt renklerle birleştirin. En uygun aydınlatma kombinasyonlarına haiz şömineyi seçmek, günün her saati yada ruh hali için yeni / farklı bir renkle evinize çok yönlülük katmanıza yardımcı olacaktır. Konum ne olursa olsun muhteşem ambiyansı yaratın.

Tahmini yıllık Maliyet

yıllık maliyet, satın alma sonucunızı verirken göz önünde bulundurmak isteyeceğiniz bir şeydir. Tahmini senelik Maliyet, konumunuza, kurulumunuza, kullanım davranışınıza ve elektrik maliyetine gore önemli ölçüde değişecektir.

Doğru bir halde karşılaştırmak için, aynı koşulları kullanarak tahmini maliyeti hesaplamak zorundaydık - aynı kurulum ve kullanım ayarlarıyla maksimum kW çıkışı. Bu yöntemin bir sonucu olarak, maksimum ısıyı üretebilen birimler (Maks kW ve BTU'lar) yıl boyunca daha yüksek maliyete sahipken, en az üreten birimler tipik olarak senelik en düşük maliyetlidir. Ankara Şömine firması ile siz de doğru ve iyi şömineyi bizden temin edebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler
Ankara Şömineci indir, Ankara Şömineci Videosu, Ankara Şömineci online izle, Ankara Şömineci Bedava indir, Ankara Şömineci Yükle, Ankara Şömineci Hakkında, Ankara Şömineci nedir, Ankara Şömineci Free indir, Ankara Şömineci oyunu, Ankara Şömineci download, Ankara Şömineci Full indir, Ankara Şömineci Full izle, Ankara Şömineci Crack indir, Ankara Şömineci nasıl yapılır, Ankara Şömineci full oyna, Ankara Şömineci yamaları, Ankara Şömineci modları, Ankara Şömineci harita modu, Ankara Şömineci harita yaması, Ankara Şömineci araba modu, Ankara Şömineci araba yaması, Ankara Şömineci skin indir, Ankara Şömineci türkiye modu, Ankara Şömineci türkiye modu indir, Ankara Şömineci apk indir, Ankara Şömineci android apk indir, Ankara Şömineci para hileli apk indir, Ankara Şömineci hileli apk, Ankara Şömineci hileli apk indir, Ankara Şömineci psd indir, Ankara Şömineci psd download, Ankara Şömineci haber, Ankara Şömineci haber oku, Ankara Şömineci haber izle, Ankara Şömineci oyun haberleri, Ankara Şömineci oyun hakkında, Ankara Şömineci Ankara Şömineci otobüs modu indir, Ankara Şömineci otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Ankara’da Çocuk Etkinlikleri - Biletinial.com nullsix 0 31 12.06.2024 20:09
Son Yorum: nullsix
  Ankara Yeminli Tercümanlık Bürosu benaykt 0 38 09.06.2024 17:49
Son Yorum: benaykt
  Ankara En İyi Bıçakçı Tavsiyesi burcualtinsoy 0 27 07.06.2024 10:59
Son Yorum: burcualtinsoy
  Ankara Yangın Tüpü Satışı burcualtinsoy 0 41 27.05.2024 00:35
Son Yorum: burcualtinsoy
  Ankara Çıkışlı Turlar Celoxy 0 53 11.05.2024 09:39
Son Yorum: Celoxy

Ankara Şömineci konusu
Ankara Şömineci Konusunun Linki Direk Link
Ankara Şömineci Konusunun HTML Kodu HTML Link
Ankara Şömineci Konusu BBCode Linki BBCode Link
Ankara Şömineci Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2024 Designed by ModernHoca