Anaokuluna Özel Uygulamalar

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(24 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
Erenbor
HIZLI Oyuncu
HIZLI Oyuncu
168 Konu
168 Mesaj
0 Rep

1
Konu Tarihi: 20.11.2022 01:44
Anaokulu çocukların hayatında önemli bir yer edinir. Okul öncesi çocukta insanlarla kaynaşarak okul psikolojisi üzerine ön bir kazanım sağlar. Çocukların takibini yapmakta zorlanan anne veya baba eğer boş vakitleri yoksa ve çocuklarını bırakacak bir yer bulamıyorsalar aynı zamanda çocuklarını anaokuluna bırakmaktadırlar.
Çocukların yaptığı aktiviteler aynı zamanda hâl ve hareketleri şekillendireceği gibi onun kişiliğinin ortaya konmasına görüşlerinin şekillenmesine neden olur. İleride olacağımız bireyin özelliklerini küçük yaşta ailemizden ya da çevremizden alırız.
Anaokulu seçimi ise son derece önemlidir. Çocuğun öğrenime en açık olduğu yaşlar olduğu için etraftan kazanacağı bilgiler beyninde uzun süreli yer edinecektir. Bu bilgilerin doğru bir kaynaktan olması adına anaokulu öğretmenlerinin ve anaokulu arkadaşlarının iyi olması önemli bir etken. Çocuğunu anaokulunda ziyaret edemeyecek anne ve babalar adına anaokulu uygulaması geliştirmeleri devam ediyor.
Öğretmenden Anlık Bildirimler
Öğretmenin çocuk hakkında söyleyecek bir şeyi olduğu zaman anaokulu mobil uygulama üzerinden paylaştığı bir mesaj, bir içerik veya farklı bir bileşenin bahsedilen çocuğun ailesine anaokulu mobil bildirim düşüyor.
Bildirim yoluyla artık aileler öğretmenlerle birebir yüz yüze görüşmeden veya telefon paylaşmadan görüşmüş olabiliyor. Çünkü diğer türlü insanlar hafta sonu kişisel numaralarından rahatsız edilebiliyor veya türlü türlü farklı durum gelişebiliyor. Kreşlerde de kullanılan bu kreş mobil uygulama hem anaokulu yönetimine hem de aileye iyi yol sağlıyor.

Anahtar Kelimeler
Anaokuluna Özel Uygulamalar indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar Videosu, Anaokuluna Özel Uygulamalar online izle, Anaokuluna Özel Uygulamalar Bedava indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar Yükle, Anaokuluna Özel Uygulamalar Hakkında, Anaokuluna Özel Uygulamalar nedir, Anaokuluna Özel Uygulamalar Free indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar oyunu, Anaokuluna Özel Uygulamalar download, Anaokuluna Özel Uygulamalar Full indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar Full izle, Anaokuluna Özel Uygulamalar Crack indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar nasıl yapılır, Anaokuluna Özel Uygulamalar full oyna, Anaokuluna Özel Uygulamalar yamaları, Anaokuluna Özel Uygulamalar modları, Anaokuluna Özel Uygulamalar harita modu, Anaokuluna Özel Uygulamalar harita yaması, Anaokuluna Özel Uygulamalar araba modu, Anaokuluna Özel Uygulamalar araba yaması, Anaokuluna Özel Uygulamalar skin indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar türkiye modu, Anaokuluna Özel Uygulamalar türkiye modu indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar apk indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar android apk indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar para hileli apk indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar hileli apk, Anaokuluna Özel Uygulamalar hileli apk indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar psd indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar psd download, Anaokuluna Özel Uygulamalar haber, Anaokuluna Özel Uygulamalar haber oku, Anaokuluna Özel Uygulamalar haber izle, Anaokuluna Özel Uygulamalar oyun haberleri, Anaokuluna Özel Uygulamalar oyun hakkında, Anaokuluna Özel Uygulamalar Anaokuluna Özel Uygulamalar otobüs modu indir, Anaokuluna Özel Uygulamalar otobüs yaması indir

Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
  Özel Somun ve Cıvata Erenbor 0 24 17.11.2022 03:45
Son Yorum: Erenbor
  Özel Ders Verenler Erenbor 0 46 17.10.2022 22:01
Son Yorum: Erenbor
  Din Kültürü | Din Kültürü Dersleri – Her Sınıfa Özel Dini Bilgiler neleroluyo 0 88 06.10.2022 20:31
Son Yorum: neleroluyo
  Ankara Özel İlkokullar Erenbor 0 73 01.10.2022 01:48
Son Yorum: Erenbor
  Beylikdüzü özel ders karinca 0 84 13.09.2022 12:38
Son Yorum: karinca

Anaokuluna Özel Uygulamalar konusu
Anaokuluna Özel Uygulamalar Konusunun Linki Direk Link
Anaokuluna Özel Uygulamalar Konusunun HTML Kodu HTML Link
Anaokuluna Özel Uygulamalar Konusu BBCode Linki BBCode Link
Anaokuluna Özel Uygulamalar Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2022 Designed by ModernHoca