Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir?

  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
(434 , 0 )
Yeni Yorum

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 ZiyaretçiÇevrimdışı
KaptaN_38
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR GRAFİKER 
118 Konu
166 Mesaj
414 Rep

1
Konu Tarihi: 21.02.2018 17:43
Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir?

[Resim: yorgunluk-2-1900x700_c.jpg]

Kişinin kendini sürekli olarak yorgun ve bitkin hissetmesi durumuna Adrenal yorgunluk denmektedir. Diğer bilinen ismi ise hipoadrenia’dır. Adrenal yorgunluğun sebebi adrenal bezlerdeki bazı bezlerin normalde daha düşük çalışması sonucu oluşan küçük bir dengesizliktir.

Adrenal yorgunluğun bir diğer önemli sebebi ise tahmin edeceğiniz üzere Stres’dir. Adrenal yorgunluk, duygusal ve fiziksel stresin zamanla bedene ağır bir yük bindirmesi sonucu ortaya çıkar. Bu rahatsızlık sonucu bağışıklık sistemi ciddi şekilde zayıflamakta, kalıcı yorgunluğa neden olmaktadır.

Adrenal yorgunluğun belirtileri nelerdir ?

Tüm rahatsızlıklar da olduğu gibi bu rahatsızlığın da bazı önemli belirtileri mevcuttur. Bunları erken fark edip duruma göre önlem almak bu rahatsızlıktan kurtulmanız için oldukça önemlidir. Bu belirtilerden en önemlileri şöyle sıralanmaktadır.

– Konsantre olmakta zorluk çekmek
– İshal ve kabızlık nöbetleri
– Sürekli olumsuz düşünme ve kafa karışıklığı
– Uykusuzluk ve baş ağrısı
– Aşırı kilo kaybı veya aşırı kilo alımı

Adrenal yorgunluğun tedavisi nedir ?

Stres seviyenizin aşırı yüksek olduğunu anladığınız anda bir hekime başvurmanız sağlığınız için oldukça faydalı olacaktır. Bu rahatsızlıkta hastaların iyi dinlenmeleri,yeterli uyku uyumaları ve olumsuz düşüncelerden uzak durmaları oldukça önemlidir.Ayrıca iyi bir endokrinolog’a görünmeniz sizin faydanıza olacaktır. Bu konuda uzman olan bir hekim size birtakım tavsiyeler verebilir ve bu rahatsızlıktan kurtulmanız için sizi çok daha doğru bir şekilde yönlendirebilir.

Kaynak : Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir?

KaptaN_38 Adlı kullanıcın imzası

Still Alive.


Anahtar Kelimeler
Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Videosu, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? online izle, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Bedava indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Yükle, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Hakkında, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? nedir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Free indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? oyunu, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? download, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Full indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Full izle, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Crack indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? nasıl yapılır, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? full oyna, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? yamaları, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? modları, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? harita modu, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? harita yaması, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? araba modu, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? araba yaması, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? skin indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? türkiye modu, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? türkiye modu indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? apk indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? android apk indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? para hileli apk indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? hileli apk, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? hileli apk indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? psd indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? psd download, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? haber, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? haber oku, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? haber izle, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? oyun haberleri, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? oyun hakkında, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? otobüs modu indir, Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? otobüs yaması indir

Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? konusu
Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Konusunun Linki Direk Link
Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Konusunun HTML Kodu HTML Link
Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Konusu BBCode Linki BBCode Link
Adrenal Yorgunluk Nedir? Belirtisi ve Tedavileri Nelerdir? Konusunu Paylaş Sosyal PaylaşSunucu Durumu
Sunucumuz Onlie Keyifli Forumlar !
Turkish Lang by MCTR | Powered by MyBB, © 2002-2022 Designed by ModernHoca